Cene → Sveže i prerađeno meso → Ćufte Goveđe u Paradajz Sosu Ranch 300 g
Ćufte Goveđe u Paradajz Sosu Ranch 300 g
Pakovanje 300 g 4 prodavnice Barkod 8606102518744
209,99 din
najjeftinije u prodavnici Fortuna Market
📍 Radnje ovog lanca: Aranđelovac, Topola, Stojnik
699,97 din/kg
Najskuplje je 229,00 din, +9% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
209,99 din699,97 din/kg
-
Trnava Promet38 radnji u 8 mesta210,00 din700,00 din/kg+0,01 din
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula219,99 din733,30 din/kg+10,00 din
-
Luki59 radnji u 35 mesta229,00 din763,33 din/kg+19,01 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 04.10.2026. | 209,99 | 215,00 |
| 01.09.2026. | 209,99 | 215,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- G.J.CUFTE U PARADAJZ SOSU 300gr RANCHCash & Carry Plus
- ĆUFTE GOVEĐE U PARADAJZ SOSU RANCH 300GFortuna Market
- GOVEDJE CUFTE U PARADAJZ SOSU 300g LIM. 18/1 RANCHLuki
- Cufte govedje u sosu 0300 RanchTrnava Promet
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
- −29 % po kg
Ćufte u Paradajz Sosu 400 g To
- Prima%199,99
- Leon215,99
- Tekijanka219,99
+6 prodavnica499,98 din/kg
−11 % po kgĆufte u Paradajz Sosu Prego 400 g
- Fortuna Market249,99
- Cash & Carry Plus344,99
- VUM344,99
+16 prodavnica624,98 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−26%Ćufte u Paradajz Sosu 400 g Carnex
- Aman%329,99
- Medius%349,90
- Cash & Carry Plus349,99
+25 prodavnica824,98 din/kg
Ćufte u Paradajz Sosu Prego 400 g
- Fortuna Market249,99
- Cash & Carry Plus344,99
- VUM344,99
+16 prodavnica624,98 din/kg- −20%
Ćufte u Paradajz Sosu 400 g To
- Prima%199,99
- Leon215,99
- Tekijanka219,99
+6 prodavnica499,98 din/kg 
Ćufte u Paradajz Sosu Takovo 300 g Blage
- Cash & Carry Plus249,99
- Trnava Promet252,00
- Fortuna Market259,99
+3 prodavnice833,30 din/kg
Ćufte u paradajz sosu Maxi 400g
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi286,99
717,48 din/kgĆufte u sosu 400 g Topola
- Cash & Carry Plus313,99
- Trnava Promet337,00
- RIČ399,99
784,98 din/kg







