Cene → Prerađeno voće i povrće → Džem od Voćne Mešavine 680 g K Plus

Džem od Voćne Mešavine 680 g K Plus
Pakovanje 680 g 4 prodavnice Barkod 8605028608546
209,99 din
najjeftinije u prodavnici Mercator, na akciji do 11.10.
📍 Radnje ovog lanca: Beograd
308,81 din/kg
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Najskuplje je 320,00 din, +52% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
209,99 din229,99 din308,81 din/kg
-
209,99 din229,99 din308,81 din/kg
-
209,99 din229,99 din308,81 din/kg
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta320,00 din470,59 din/kg+110,01 din
🛵 Dostava preko Wolta: Mercator · Roda · Idea (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 01.10.2026. | 229,99 | 229,99 |
| 01.09.2026. | 229,99 | 229,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- DŽEM OD VOĆNE MEŠAVINE 680G K PLUSIdea, Mercator, Roda
- DZEM MESANO VOCE 680GR K PLUSMikromarket
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−26%Džem Family Kajsija STK 600 g Nectar
- Aman%299,99
- Idea · Mercator · Roda%299,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Profi%299,99
+24 prodavnice499,98 din/kg
−28%Džem Šipak Nectar 600 g
- Aman%299,99
- Idea · Mercator · Roda%299,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Profi%299,99
+22 prodavnice499,98 din/kg
−23%Džem Kajsija Bakina Tajna 670 g
- Medius%519,90
- VP Dima549,00
- Aleksandrović549,99
+25 prodavnica775,97 din/kg
−18%Džem Šipak Bakina Tajna 670 g
- Metalac Market455,00
- VP Dima499,90
- Medius%529,90
+24 prodavnice679,10 din/kg
−17%Džem Šipak Nectar 370 g
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi%199,99
- Cash & Carry Plus214,99
- Idea · Mercator · Roda229,41
+16 prodavnica540,51 din/kg
−24%Džem Kajsija Nectar 370 g
- Maxi Online%199,99
- Cash & Carry Plus214,99
- Idea · Mercator · Roda229,41
+18 prodavnica540,51 din/kg
−19%Džem Kajsija Pionir 680 g
- Cash & Carry Plus314,99
- Idea · Mercator · Roda%319,99
- VP Dima%329,90
+16 prodavnica463,22 din/kg
−19%Dzem Sipurak 680 g Hisar
- Cash & Carry Plus314,99
- Fortuna Market329,99
- Transkom 94339,00
+17 prodavnica463,22 din/kg









