Cene → Mleko, mlečni proizvodi i jaja → PUDING COKOLADA 125G ALPILAND

PUDING COKOLADA 125G ALPILAND
Pakovanje 125 g 2 prodavnice Barkod 9066001325604
54,90 din
najjeftinije u prodavnici Aleksandrović
📍 Radnje sa ovim proizvodom: Negotin, Bor, Samarinovac, Zaječar
439,20 din/kg
Najskuplje je 89,99 din, +64% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
54,90 din439,20 din/kg
adrese radnji ▾
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb39,99 din
- Samarinovac · Merkur, Negotinska 647,00 din
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 754,90 din
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 1054,90 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 1554,90 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 6854,90 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-3654,90 din
- Bor · MINI MARKET BOR, IX Brigade br.3379,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović 2-Zajecar, Nikole Pasica br.9979,99 din
-
Čutura39 radnji u 17 mesta89,99 din719,92 din/kg+35,09 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 54,90 | 72,45 |
| 01.09.2026. | 54,90 | 72,45 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- PUDING 125G COKOLADA ALPILANDAleksandrović
- PUDING COKOLADA 125G ALPILANDČutura
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
−33 % po kgPuding cokolada 125g #24kom(4 kom) *Vindija*
- Euro Ša M37,00
- BB Trade69,97
- RIČ74,99
+3 prodavnice296,00 din/kg
−25 % po kgNEUBURGER PUDING COKOLADA SA SLAGOM 200G
- Leon65,99
- ZAM74,90
- Super Vero76,99
+3 prodavnice329,95 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

Puding cok.sa slagom 200g #20 *Neuburger**
- Cash & Carry Plus65,99
- Podunavlje69,99
- RIČ69,99
+10 prodavnica329,95 din/kg- −20%
Puding vanila 0040 Moravka 40
- Prima%13,90
- Fortuna Market14,99
- Trnava Promet16,00
+6 prodavnica347,50 din/kg
−12%PUDING PROTEIN KARAMELA 200G ZOTT
- Super Vero%144,99
- Idea%149,99
- Mercator%149,99
+6 prodavnica724,95 din/kg
−20%PUDING CHOCO-LOCO 4X125G
- Čutura%199,99
- Lidl199,99
- Soulfood%199,99
+5 prodavnica399,98 din/kg
Puding Vanila 125g #24 (4 kom) Vindija
- Euro Ša M33,90
- RIČ74,99
- BB Trade79,97
+4 prodavnice271,20 din/kg
Puding cokolada 125g #24kom(4 kom) *Vindija*
- Euro Ša M37,00
- BB Trade69,97
- RIČ74,99
+3 prodavnice296,00 din/kg
PUDING VANILA SA SLAGOM 4x125g
- Euro Ša M54,00
- RIČ54,00
- Europrom59,90
+2 prodavnice432,00 din/kg
PUDING COKOLADA SA SLAGOM 4x125g
- Lidl179,99
- BB Trade209,97
- VP Dima218,00
+2 prodavnice359,98 din/kg
















