Cene → Mleko, mlečni proizvodi i jaja → PUDING COKOLADA SA SLAGOM 4x125g

PUDING COKOLADA SA SLAGOM 4x125g
Pakovanje 500 g 5 prodavnica Barkod 3850108040180
179,99 din
najjeftinije u prodavnici Lidl
359,98 din/kg
Najskuplje je 239,99 din, +33% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 179,99 | 221,35 |
| 22.09.2026. | 179,99 | 221,35 |
| 01.09.2026. | 179,99 | 224,83 |
Promene cene
- BB Trade 22.09. 224,97 → 209,97 din -7%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- PUDING VINDIJA 125G COKO.SLAGAleksandrović
- PUDING COKOLADA SA SLAGOM 4X125G VINDIJAAman
- PUD COKOLADA SA SLAGOM 4X125G VINDIJABB Trade
- PUDING COKOLADA SA SLAGOM 4*125Euro Ša M
- PUDING COKOLADA SA SLAGOM 125gr.Europrom
- Vindija čoko puding sa šlagom MK6 4x125gLidl
- PUD.COKOL.SLAG 4X125GPrima
- Puding ^okolada sa {lagom 125g*Vindija*RIČ
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

Puding cok.sa slagom 200g #20 *Neuburger**
- Cash & Carry Plus65,99
- Podunavlje69,99
- RIČ69,99
+10 prodavnica329,95 din/kg- −20%
Puding vanila 0040 Moravka 40
- Prima%13,90
- Fortuna Market14,99
- Trnava Promet16,00
+6 prodavnica347,50 din/kg
−12%PUDING PROTEIN KARAMELA 200G ZOTT
- Super Vero%144,99
- Idea%149,99
- Mercator%149,99
+6 prodavnica724,95 din/kg
−20%PUDING CHOCO-LOCO 4X125G
- Čutura%199,99
- Lidl199,99
- Soulfood%199,99
+5 prodavnica399,98 din/kg
Puding Vanila 125g #24 (4 kom) Vindija
- Euro Ša M33,90
- RIČ74,99
- BB Trade79,97
+4 prodavnice271,20 din/kg
Puding cokolada 125g #24kom(4 kom) *Vindija*
- Euro Ša M37,00
- BB Trade69,97
- RIČ74,99
+3 prodavnice296,00 din/kg
PUDING VANILA SA SLAGOM 4x125g
- Euro Ša M54,00
- RIČ54,00
- Europrom59,90
+2 prodavnice432,00 din/kg
PUDING CHOCO LOCO 4/1 125G VINDIJA
- Prima249,00
- Idea249,99
- Mercator249,99
+1 prodavnica498,00 din/kg












