Cene → Alkoholna pića → Vino Crveno Frankovka Drašković 0,75 l

Vino Crveno Frankovka Drašković 0,75 l
Pakovanje 750 ml 7 prodavnica Barkod 8600107051046
589,99 din
najjeftinije u prodavnici Soulfood
786,65 din/l
Najskuplje je 1.149,97 din, +95% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
589,99 din786,65 din/l
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta799,00 din1.065,33 din/l+209,01 din
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula899,99 din1.199,99 din/l+310,00 din
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta929,90 din1.239,87 din/l+339,91 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta1.129,00 din1.505,33 din/l+539,01 din
-
Medius33 radnje u 15 mesta1.129,99 din1.506,65 din/l+540,00 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta1.149,97 din1.533,29 din/l+559,98 din
🛵 Dostava preko Wolta: Univerexport · Maxi (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 03.10.2026. | 589,99 | 929,90 |
| 01.09.2026. | 589,99 | 929,90 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- VINO CRVENO DRASKOVIC FRANKOVKA 0.75LBB Trade
- VINO FRANKOVKA 0.75L DRASKOVICCash & Carry Plus
- FRANKOVKA 0,75L VIN.DRASKOVICMedius
- Vinarija Draskovic Frankovka 0,75lMega Maxi
- VINO FRANKOVKA 0.75 VINARIJA DRASKOVICSenta Promet
- DRASKOVIC FRANKOVKA 0.75LSoulfood
- VINO CRVENO FRANKOVKA DRAŠKOVIĆ 0.75LUniverexport
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−65 % po lVino Crveno Vranac Čoka 0,75 l
- Sunce (Qvattro)209,00
- Šumadija Market319,00
- Trnava Promet394,00
+11 prodavnica278,67 din/l
−62 % po lCrveno Vino 1 l Goriska Brda
- Šumadija Market299,00
- Trlić389,00
299,00 din/l
−62 % po lVino Crveno Kalcino Status 1 l
- Aleksandrović299,99
- Trnava Promet317,00
- Fortuna Market329,99
+18 prodavnica299,99 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−7%Vino Crveno Ždrepčeva Krv Čoka 1 l NB
- Trnava Promet389,00
- Aleksandrović389,99
- Sunce (Qvattro)389,99
+38 prodavnica389,00 din/l
−23%Vino Voćno Sangria Crvena Čoka 1 l
- Trnava Promet389,00
- Super Vero%389,99
- Mere392,90
+37 prodavnica389,00 din/l
Vino Belo Tikveš Smederevka 1 l
- Lidl469,99
- Cash & Carry Plus484,99
- Trnava Promet489,00
+36 prodavnica469,99 din/l
−8%Vino Voćno Kupina Čoka 0,75 l
- Šumadija Market389,90
- Cash & Carry Plus499,99
- VUM499,99
+35 prodavnica519,87 din/l
Vino Roze Tikveš 1 l
- Trnava Promet443,00
- Cash & Carry Plus449,99
- Sunce (Qvattro)459,99
+35 prodavnica443,00 din/l
−26%Vino Crveno Ždrepčeva Krv Čoka 0,75 l
- VP Dima414,00
- Maxi Online%419,99
- Soulfood421,90
+33 prodavnice552,00 din/l
−23%Vino Voćno Sangria Bela Čoka 1 l
- Trnava Promet389,00
- Super Vero%389,99
- Cash & Carry Plus399,99
+32 prodavnice389,00 din/l
−5%Vino Belo Ždrebac Čoka 1 l
- Mere271,00
- Šumadija Market279,00
- Trnava Promet%288,00
+31 prodavnica271,00 din/l











