Cene → Alkoholna pića → Pivo Jelen 0,33 l Limenka

Pivo Jelen 0,33 l Limenka
Pakovanje 330 ml 29 prodavnica Barkod 8600105004686
46,90 din
najjeftinije u prodavnici Univerexport, na akciji do 15.10.
142,12 din/l
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Najskuplje je 87,99 din, +88% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
46,90 din89,99 din142,12 din/l
-
Metalac Market81 radnja u 60 mesta54,99 din166,64 din/l+8,09 din
-
Čutura39 radnji u 17 mesta59,99 din181,79 din/l+13,09 din
-
RIČ50 radnji u 21 mestu59,99 din181,79 din/l+13,09 din
-
Aleksandrović19 prodavnica: 59,99 - 69,99 din · Negotin, Bor, Zaječar, Jabukovac, Kladovo, Samarinovac59,99 din181,79 din/l+13,09 din
adrese radnji ▾
- Bor · MINI MARKET BOR, IX Brigade br.3359,99 din
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.4959,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 659,99 din
- Jabukovac · Market Jabukovac, Jabukovac bb59,99 din
- Kladovo · MARKET PLUS KLADOVO, Lole Ribara 3859,99 din
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 759,99 din
- Negotin · CITY MARKET BOR, Moše Pijade 2659,99 din
- Negotin · MARKET & DISKONT NEGOTIN, Stanka Paunovića 4359,99 din
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 1059,99 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 1559,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb59,99 din
- Negotin · Mini Market, Veljka Vlahovića LC-259,99 din
- Negotin · STOP-SHOP Market, 12. Septembar bb59,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 6859,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-3659,99 din
- Samarinovac · Merkur, Negotinska 659,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović 2-Zajecar, Nikole Pasica br.9959,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović-Zaječar, Crvene Armije 29659,99 din
- Negotin · Kiosk City Point, Trg Djordja Stanojevića bb69,99 din
-
Tekijanka42 radnje u 23 mesta59,99 din181,79 din/l+13,09 din
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula62,99 din190,88 din/l+16,09 din
-
VUM76 radnji u 40 mesta64,99 din196,94 din/l+18,09 din
-
Transkom 9463 radnje u 28 mesta69,00 din209,09 din/l+22,10 din
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta71,90 din217,88 din/l+25,00 din
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd72,00 din218,18 din/l+25,10 din
-
Medius33 radnje u 15 mesta73,99 din224,21 din/l+27,09 din
-
Europrom48 radnji u 24 mesta74,90 din226,97 din/l+28,00 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta74,97 din227,18 din/l+28,07 din
-
Sunce (Qvattro)61 radnja u 12 mesta74,99 din227,24 din/l+28,09 din
-
Soulfood69 radnji u 9 mesta74,99 din227,24 din/l+28,09 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad75,99 din230,27 din/l+29,09 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta79,00 din239,39 din/l+32,10 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta79,99 din242,39 din/l+33,09 din
-
Aroma92 radnje u 8 mesta79,99 din242,39 din/l+33,09 din
-
Aman301 radnja u 93 mesta79,99 din242,39 din/l+33,09 din
-
Gomex157 radnji u 102 mesta84,99 din257,55 din/l+38,09 din
-
Podunavlje144 radnje u 73 mesta84,99 din257,55 din/l+38,09 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta85,99 din260,58 din/l+39,09 din
-
85,99 din260,58 din/l+39,09 din
-
Maxi404 radnje u 78 mesta85,99 din260,58 din/l+39,09 din
-
MercatorRadnje: Beograd87,99 din266,64 din/l+41,09 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta87,99 din266,64 din/l+41,09 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta87,99 din266,64 din/l+41,09 din
🛵 Dostava preko Wolta: Univerexport · Aroma · Aman · Maxi · Mercator · Roda · Idea (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 04.10.2026. | 54,99 | 74,99 |
| 01.09.2026. | 54,99 | 74,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- JELEN 0.33L LIMENKAAleksandrović
- PIVO JELEN 0.33L CAN APATINSKA PIVARAAman
- PIVO SVETLO JELEN 0,33L LIMENKAAroma, City
- PIVO JELEN 0.33L LIMBB Trade
- PIVO JELEN LIMENKA 0.33LCash & Carry Plus, Gomex, Super Vero
- PIVO JELEN 0.33L CANČutura, Europrom, Idea, Mercator
- Pivo Jelen 0,33l limMaxi, Maxi Online, Mega Maxi
- JELEN PIVO 0,33L CANMedius
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
- −16 % po l
Pivo Carsko 0,5 l Limenka
- Leon59,99
- Prima%59,99
- Podunavlje63,99
+8 prodavnica119,98 din/l - −16 % po l
Pivo Konig limenka 500 ml
- Sunce (Qvattro)59,99
- Trnava Promet76,00
119,98 din/l
−16 % po lPivo Bezalkoholno Lav Twist Ananas 0,5 l Limenka
- Idea · Mercator · Roda%60,00
- Sunce (Qvattro)84,40
- Euro Ša M86,00
+7 prodavnica120,00 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−33%Pivo Tuborg 0,5 l Limenka
- Maxi Online%79,99
- Šumadija Market89,90
- ZAM89,90
+36 prodavnica159,98 din/l
−22%Pivo Birra Moreti 0,5 l Limenka
- Idea · Mercator · Roda%89,99
- Maxi Online%89,99
- BB Trade%94,99
+34 prodavnice179,98 din/l
−25%Pivo Amstel 0,5 l Limenka
- Soulfood%74,99
- Šumadija Market79,90
- Leon79,99
+35 prodavnica149,98 din/l
−20%Pivo Zaječarsko 0,5 l Limenka
- Medius%79,90
- Čutura%79,99
- Sunce (Qvattro)%79,99
+34 prodavnice159,80 din/l
−19%Pivo Lav Premium 0,5 l Limenka
- Cash & Carry Plus74,99
- VUM74,99
- Sunce (Qvattro)%76,99
+33 prodavnice149,98 din/l
−26%Pivo Merak 0,5 l Limenka
- Transkom 9469,90
- Cash & Carry Plus69,99
- Fortuna Market69,99
+33 prodavnice139,80 din/l
−13%Pivo Jelen Fresh Limun&Nana 0,5 l Limenka
- Aleksandrović109,99
- Cash & Carry Plus118,99
- Senta Promet%119,99
+32 prodavnice219,98 din/l
Pivo Carlsberg 0,4 l PB
- Transkom 9479,90
- BB Trade79,97
- VUM79,99
+32 prodavnice199,75 din/l





