Cene → Slatkiši i žitarice → BOMBONA KOMPRIMAT MALINA 27G NNC

BOMBONA KOMPRIMAT MALINA 27G NNC
Pakovanje 27 g 4 prodavnice Barkod 5310005001601
32,00 din
najjeftinije u prodavnici Prima
1.185,19 din/kg
Najskuplje je 39,99 din, +25% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
32,00 din1.185,19 din/kg
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta33,00 din1.222,22 din/kg+1,00 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad35,99 din1.332,96 din/kg+3,99 din
-
Čutura39 radnji u 17 mesta39,99 din1.481,11 din/kg+7,99 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 28.09.2026. | 32,00 | 34,50 |
| 01.09.2026. | 32,00 | 34,50 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- BOMBONA KOMPRIMAT MALINA 27GČutura
- MALINA KOMPRIMATI 27GREuro Ša M
- KOMPR.MALINA 24/27GR VITAPrima
- BOMBONE KOMPRIMAT MALINA 27GR VITAMINKASuper Vero
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

Bombona vocna TOFFIX 0700 mix
- Metro479,00
- Trnava Promet494,00
- Čutura499,99
+14 prodavnica684,29 din/kg
Bombona vocna TOFFIX 0090 mix 24
- Trnava Promet77,00
- Metalac Market85,05
- Aleksandrović89,99
+10 prodavnica855,56 din/kg
BOMBONA BRONHI ORIGINAL 100G
- Aleksandrović89,99
- Euro Ša M95,00
- Lidl130,49
+5 prodavnica899,90 din/kg
BOMBONA COKOLADNA SA KEKSOM I KARAMELOM JET'S 500G
- Mere249,00
- Europrom299,90
- Čutura319,99
+5 prodavnica498,00 din/kg
−18%BOMBONA MARSHMALLOW ROLLER 60G
- Aleksandrović74,99
- Euro Ša M%89,90
- Šumadija Market89,90
+3 prodavnice1.249,83 din/kgBOMBONA TVRDA SA PUNJENJEM OD KAFE 90G NNC
- Aleksandrović64,90
- VUM86,99
- Čutura89,99
+2 prodavnice721,11 din/kg
BOMBONA GUMENA SA VOCNIM PUNJENJEM BEAR-OILED 80G NNC
- Cash & Carry Plus71,66
- Čutura79,99
- Šumadija Market96,00
+2 prodavnice895,75 din/kg
BOMBONA BEBETO COLA 15G
- Cash & Carry Plus29,99
- Čutura34,99
- Luki36,90
+1 prodavnica1.999,33 din/kg










