Cene → Slatkiši i žitarice → Krem Cipiripi 400 g

Krem Cipiripi 400 g
Pakovanje 400 g 5 prodavnica Barkod 3858890176759
259,99 din
najjeftinije u prodavnici Čutura
649,98 din/kg
Najskuplje je 369,00 din, +42% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
259,99 din649,98 din/kg
-
Aleksandrović21 prodavnica: 319,99 din · Negotin, Bor, Zaječar, Bukovče, Jabukovac, Kladovo, Radujevac, Samarinovac, Štubik319,99 din799,98 din/kg+60,00 din
adrese radnji ▾
- Bor · MINI MARKET BOR, IX Brigade br.33319,99 din
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.49319,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 6319,99 din
- Bukovče · Market Bukovče, Dimitrija Belivakića 2/5319,99 din
- Jabukovac · Market Jabukovac, Jabukovac bb319,99 din
- Kladovo · MARKET PLUS KLADOVO, Lole Ribara 38319,99 din
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 7319,99 din
- Negotin · CITY MARKET BOR, Moše Pijade 26319,99 din
- Negotin · MARKET & DISKONT NEGOTIN, Stanka Paunovića 43319,99 din
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 10319,99 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 15319,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb319,99 din
- Negotin · Mini Market, Veljka Vlahovića LC-2319,99 din
- Negotin · STOP-SHOP Market, 12. Septembar bb319,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68319,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36319,99 din
- Radujevac · Market Radujevac, Svetog Save 25319,99 din
- Samarinovac · Merkur, Negotinska 6319,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović 2-Zajecar, Nikole Pasica br.99319,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović-Zaječar, Crvene Armije 296319,99 din
- Štubik · Market Štubik, Štubik bb319,99 din
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta329,99 din824,98 din/kg+70,00 din
-
Europrom48 radnji u 24 mesta339,90 din849,75 din/kg+79,91 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu369,00 din922,50 din/kg+109,01 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 03.10.2026. | 259,99 | 329,99 |
| 22.09.2026. | 259,99 | 329,99 |
| 20.09.2026. | 259,99 | 319,99 |
| 01.09.2026. | 259,99 | 329,99 |
Promene cene
- Europrom 22.09. 279,99 → 339,90 din +21%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- CIPIRIPI KREM 400GAleksandrović
- KREM CIPIRIPI 400G SILBOČutura
- KREM CIPIRIPI 400GEuroprom
- KREM CIPIRIPI 400GR CINIJAPrima
- CIPIRIPI KREM 400G CENTROPROIZVODSenta Promet
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−44%Krem Gold 16% Seckani Lešnik Lino Lada 350 g
- VP Dima%308,90
- ZAM%309,90
- VUM%319,90
+34 prodavnice882,57 din/kg
−24%Krem Eurocrem činija 500g
- RIČ299,99
- Leon319,99
- Metalac Market339,00
+34 prodavnice599,98 din/kg
−44%Krem Duo Lino Lada 350 g
- VP Dima%308,90
- ZAM%309,90
- VUM%319,90
+32 prodavnice882,57 din/kg
−23%Krem Milk Lino Lada 350 g
- Cash & Carry Plus319,99
- Fortuna Market319,99
- Euro Ša M329,00
+28 prodavnica914,26 din/kg
−4%Krem Nutella 750 g
- Cash & Carry Plus763,99
- VUM%769,99
- ZAM849,90
+28 prodavnica1.018,65 din/kg
−27%Krem Blok Eurocrem 50 g
- Aksa40,00
- Trnava Promet46,00
- Euro Ša M47,00
+26 prodavnica800,00 din/kg
Krem Eurocrem 100 g
- Euro Ša M82,00
- Metalac Market85,00
- Trnava Promet85,00
+25 prodavnica820,00 din/kg
−18%Krem Cipiripi 400 g
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Profi · Shop&Go%269,99
- Cash & Carry Plus274,99
- Mere285,90
+20 prodavnica674,98 din/kg












