Cene → Hleb i peciva → HLEB DOMACI 500GR MLINPEK
HLEB DOMACI 500GR MLINPEK
Pakovanje 500 g 2 prodavnice Barkod 8606002360986
79,90 din
najjeftinije u prodavnici ZAM
159,80 din/kg
Najskuplje je 81,99 din, +3% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
79,90 din159,80 din/kg
-
Medius33 radnje u 15 mesta81,99 din163,98 din/kg+2,09 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 01.10.2026. | 79,90 | 80,95 |
| 01.09.2026. | 79,90 | 80,95 |
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
- −36 % po kg
DOMACI HLEB BELI 500g NINI S
- Senta Promet51,00
- Trlić95,00
- Luki109,00
+1 prodavnica102,00 din/kg - −22 % po kg
HLEB PANONIJA T-500 500GR MLINPEK
- Luki62,00
- Gomex64,99
- Idea · Mercator · Roda64,99
+2 prodavnice124,00 din/kg - −19 % po kg
HLEB DOMAĆI URD 500G KOVAČEVIĆ
- Idea · Mercator · Roda64,99
- Metalac Market79,00
129,98 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−17%HLEB CARSKI TVOJIH 5 MINUTA 300G
- Profi139,99
- Univerexport%139,99
- Trnava Promet142,00
+30 prodavnica466,63 din/kg
HLEB 7 ZRNA SEČENI TVOJIH 5 MINUTA 450G
- Trnava Promet95,00
- Profi104,99
- Euro Ša M112,00
+29 prodavnica211,11 din/kg
Hleb Tost putero Tvojih 5 minuta 500g
- Cash & Carry Plus139,99
- Super Vero164,99
- Univerexport165,99
+28 prodavnica279,98 din/kg
HLEB CRNI REZANI TVOJIH 5 MINUTA 500G
- Aleksandrović69,00
- Idea · Mercator · Roda94,99
- Maxi Online · Mega Maxi96,99
+23 prodavnice138,00 din/kg
−21%HLEB OBOGAĆEN TONUS 300G
- Metro142,99
- Podunavlje189,99
- Univerexport%189,99
+26 prodavnica476,63 din/kg
HLEB MEŠANO RAŽANI REZANI TVOJIH 5 MINUTA 500G
- Trnava Promet95,00
- Euro Ša M101,00
- RIČ103,00
+24 prodavnice190,00 din/kg
−4%HLEB BELI REZANI TVOJIH 5 MINUTA 500G
- Trnava Promet69,00
- Luki79,90
- Podunavlje79,99
+23 prodavnice138,00 din/kg
−25%HLEB NATURAL TONUS 300G
- Univerexport%179,99
- Podunavlje189,99
- Cash & Carry Plus204,99
+21 prodavnica599,97 din/kg















