Cene → Bezalkoholna pića, kafa i čaj → Voda Gazirana Rosa 1,5 l 5+1

Voda Gazirana Rosa 1,5 l 5+1
Pakovanje 1,5 l 7 prodavnica Barkod 5000112661545
299,90 din
najjeftinije u prodavnici ZAM
199,93 din/l
Najskuplje je 359,99 din, +20% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
299,90 din199,93 din/l
-
Roda32 radnje u 22 mesta299,99 din199,99 din/l+0,09 din
-
MercatorRadnje: Beograd304,99 din203,33 din/l+5,09 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta320,00 din213,33 din/l+20,10 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta324,99 din216,66 din/l+25,09 din
-
Aroma92 radnje u 8 mesta327,20 din218,13 din/l+27,30 din
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik359,99 din239,99 din/l+60,09 din
🛵 Dostava preko Wolta: Roda · Mercator · Idea · Aroma (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 04.10.2026. | 299,90 | 320,00 |
| 01.09.2026. | 299,90 | 320,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- ROSA 1.5L GAZ.5+1 paket petAleksandrović
- VODA GAZIRANA ROSA 1.5L 5+1Aroma, City
- ROSA WATER 1,5L 5+1 V MERSEuro Ša M
- VODA ROSA 15 GAZIRANA 51 GRATISFortuna Market
- VODA ROSA GAZIRANA 1,5L PET 5+1 GRAIdea, Mercator, Roda
- VODA ROSA GAZIRANA 1.5L 5+1 GRATISPrima
- ROSA GAZIRANA 1,5L 5+1ZAM
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

Voda Negazirana Prolom 1,5 l
- Profi77,99
- Roda77,99
- Cash & Carry Plus79,99
+39 prodavnica51,99 din/l
Voda Gazirana Knjaz Miloš 0,5 l
- Cash & Carry Plus46,99
- Tekijanka49,97
- Leon49,99
+38 prodavnica93,98 din/l
−17%Voda Negazirana Aqua Viva 2,5 l
- Morava%95,00
- Metro95,94
- Profi97,49
+38 prodavnica38,00 din/l
−17%Voda Gazirana Knjaz Miloš Limun 1,25 l
- Profi74,49
- Cash & Carry Plus74,99
- RIČ%74,99
+37 prodavnica59,59 din/l
−23%Voda Gazirana Knjaz Miloš 1,75 l
- Cash & Carry Plus58,99
- ZAM%59,90
- Aman%59,99
+37 prodavnica33,71 din/l
−23%Voda Negazirana Vodavoda Vodica Sport Čep 0,33 l
- Trnava Promet47,00
- Transkom 9447,90
- Aroma%49,99
+37 prodavnica142,42 din/l
Voda Negazirana Aqua Viva 0,5 l
- Cash & Carry Plus46,99
- Aleksandrović49,99
- Leon49,99
+37 prodavnica93,98 din/l
−16%Voda Negazirana Aqua Viva 1,5 l
- Aman%57,99
- Metro59,58
- Cash & Carry Plus59,99
+37 prodavnica38,66 din/l











