Cene → Bezalkoholna pića, kafa i čaj → Voda Gazirana Radenska Limun 1,5 l

Voda Gazirana Radenska Limun 1,5 l
Pakovanje 1,5 l 2 prodavnice Barkod 3830065020128
104,99 din
najjeftinije u prodavnici Cash & Carry Plus
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Kula
69,99 din/l
Najskuplje je 122,99 din, +17% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
104,99 din69,99 din/l
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad122,99 din81,99 din/l+18,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 05.10.2026. | 104,99 | 119,99 |
| 01.09.2026. | 104,99 | 119,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- VODA GAZIRANA RADENSKA LIMUN 1.5L PETAman
- MINERALNA VODA RADENSKA LIMUN 1.5LCash & Carry Plus
- VODA GAZIRANA RADENSKA LIMUN 1.5LSuper Vero
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−37 % po lVoda Gazirana Heba Limun 1,5 l PET
- Leon%65,99
- VP Dima%69,90
- Tekijanka%69,99
+30 prodavnica43,99 din/l- −33 % po l
Voda Gazirana Aromatizovana Santa Fe Limun 1,5 l
- Čutura69,99
- Gomex74,99
- Univerexport78,43
46,66 din/l - −65 % po l
Voda Karadjordje blago gazirana 1500 6
- Aleksandrović36,99
- Trnava Promet42,00
- Cash & Carry Plus46,20
24,66 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

Voda Negazirana Prolom 1,5 l
- Profi77,99
- Roda77,99
- Cash & Carry Plus79,99
+39 prodavnica51,99 din/l
Voda Gazirana Knjaz Miloš 0,5 l
- Cash & Carry Plus46,99
- Tekijanka49,97
- Leon49,99
+38 prodavnica93,98 din/l
−17%Voda Negazirana Aqua Viva 2,5 l
- Morava%95,00
- Metro95,94
- Profi97,49
+38 prodavnica38,00 din/l
−17%Voda Gazirana Knjaz Miloš Limun 1,25 l
- Profi74,49
- Cash & Carry Plus74,99
- RIČ%74,99
+37 prodavnica59,59 din/l
−23%Voda Gazirana Knjaz Miloš 1,75 l
- Cash & Carry Plus58,99
- ZAM%59,90
- Aman%59,99
+37 prodavnica33,71 din/l
−23%Voda Negazirana Vodavoda Vodica Sport Čep 0,33 l
- Trnava Promet47,00
- Transkom 9447,90
- Aroma%49,99
+37 prodavnica142,42 din/l
Voda Negazirana Aqua Viva 0,5 l
- Cash & Carry Plus46,99
- Aleksandrović49,99
- Leon49,99
+37 prodavnica93,98 din/l
−16%Voda Negazirana Aqua Viva 1,5 l
- Aman%57,99
- Metro59,58
- Cash & Carry Plus59,99
+37 prodavnica38,66 din/l















