Cene → Bezalkoholna pića, kafa i čaj → Voda Karadjordje blago gazirana 1500 6
Voda Karadjordje blago gazirana 1500 6
Pakovanje 1,5 l 3 prodavnice Barkod 8600101262493
36,99 din
najjeftinije u prodavnici Aleksandrović
📍 Radnje sa ovim proizvodom: Negotin, Bor, Zaječar, Bukovče, Jabukovac, Kladovo, Radujevac, Samarinovac, Štubik
24,66 din/l
Najskuplje je 46,20 din, +25% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
Aleksandrović najjeftinije21 prodavnica: 36,99 din · Negotin, Bor, Zaječar, Bukovče, Jabukovac, Kladovo, Radujevac, Samarinovac, Štubik36,99 din24,66 din/l
adrese radnji ▾
- Bor · MINI MARKET BOR, IX Brigade br.3336,99 din
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.4936,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 636,99 din
- Bukovče · Market Bukovče, Dimitrija Belivakića 2/536,99 din
- Jabukovac · Market Jabukovac, Jabukovac bb36,99 din
- Kladovo · MARKET PLUS KLADOVO, Lole Ribara 3836,99 din
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 736,99 din
- Negotin · CITY MARKET BOR, Moše Pijade 2636,99 din
- Negotin · MARKET & DISKONT NEGOTIN, Stanka Paunovića 4336,99 din
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 1036,99 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 1536,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb36,99 din
- Negotin · Mini Market, Veljka Vlahovića LC-236,99 din
- Negotin · STOP-SHOP Market, 12. Septembar bb36,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 6836,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-3636,99 din
- Radujevac · Market Radujevac, Svetog Save 2536,99 din
- Samarinovac · Merkur, Negotinska 636,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović 2-Zajecar, Nikole Pasica br.9936,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović-Zaječar, Crvene Armije 29636,99 din
- Štubik · Market Štubik, Štubik bb36,99 din
-
Trnava Promet38 radnji u 8 mesta42,00 din28,00 din/l+5,01 din
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula46,20 din30,80 din/l+9,21 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 36,99 | 42,00 |
| 01.09.2026. | 36,99 | 42,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- KARADJORDJE BLAGO GAZ. VODA 1.5L PETAleksandrović
- PRIRODNO BLAGO GAZIRANA VODA-KARADJORDJE 1.5LCash & Carry Plus
- Voda Karadjordje blago gazirana 1500 6Trnava Promet
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−45 % po lVODA GAZIRANA 2L MOJ DAN
- Idea%27,00
- Mercator%27,00
- Roda%27,00
13,50 din/l- −29 % po l
VODA KARADJORDJE 2L BL.GA
- Aleksandrović34,99
- Prima52,00
- Transkom 9452,90
17,50 din/l - −27 % po l
FIZZ GAZIRANA MINERALNA VODA 2L
- Svetofor35,80
- Luki49,90
- Gomex54,99
17,90 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

VODA GAZIRANA KNJAZ MILOŠ 0,5L
- Cash & Carry Plus46,99
- Tekijanka49,97
- Leon49,99
+39 prodavnica93,98 din/l
VODA NEGAZIRANA PROLOM 1,5L
- Profi77,99
- Roda77,99
- Cash & Carry Plus79,99
+39 prodavnica51,99 din/l
VODA NEGAZIRANA AQUA VIVA 0,5L
- Cash & Carry Plus46,99
- Aleksandrović49,99
- Leon49,99
+38 prodavnica93,98 din/l
−17%VODA NEGAZIRANA AQUA VIVA 2,5L
- Maxi%91,99
- Mega Maxi%91,99
- Profi%91,99
+38 prodavnica36,80 din/l
−20%VODA GAZIRANA KNJAZ MILOŠ LIMUN 1,25L
- Euro Ša M%73,90
- Profi74,49
- Cash & Carry Plus74,99
+38 prodavnica59,12 din/l
−23%VODA NEGAZIRANA VODAVODA VODICA SPORT ČEP 0,33L
- Trnava Promet47,00
- Transkom 9449,90
- Aroma%49,99
+37 prodavnica142,42 din/l
−23%VODA GAZIRANA KNJAZ MILOŠ 1,75L
- Cash & Carry Plus58,99
- Šumadija Market59,90
- ZAM%59,90
+37 prodavnica33,71 din/l
−14%VODA NEGAZIRANA ROSA SPORT 0,75L
- Cash & Carry Plus59,99
- Gomex%59,99
- Trnava Promet64,00
+37 prodavnica79,99 din/l















