Cene → Hleb i peciva → HLEB BELI SAVA TRIVIT 500G

HLEB BELI SAVA TRIVIT 500G
Pakovanje 500 g 5 prodavnica Barkod 8600101907790
64,99 din
najjeftinije u prodavnici Univerexport
129,98 din/kg
Najskuplje je 65,97 din, +2% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 28.09.2026. | 53,50 | 64,99 |
| 01.09.2026. | 53,50 | 64,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- HLEB BELI VOJVODJANSKI TI P 500 450GRAroma
- HLEB BELI T-500 500G TRIVIT ur*BB Trade
- HLEB DOMAĆI VRBAS URD 500G TRIVITIdea, Mercator, Roda
- HLEB BELI SAVA TRIVIT 500GUniverexport
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
- −45 % po kg
HLEB BELI 500GR
- Aroma35,99
- City35,99
71,98 din/kg - −42 % po kg
HLEB PORODICNI BELI 600GR
- Aleksandrović45,00
- Prima57,00
75,00 din/kg - −32 % po kg
HLEB VIKEND BELI SECE.500
- Prima44,00
- Fortuna Market99,99
88,00 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−18%HLEB CARSKI TVOJIH 5 MINUTA 300G
- Idea%139,99
- Mercator%139,99
- Profi139,99
+31 prodavnica466,63 din/kg
HLEB 7 ZRNA SEČENI TVOJIH 5 MINUTA 450G
- Trnava Promet95,00
- Profi104,99
- Euro Ša M112,00
+30 prodavnica211,11 din/kg
−21%HLEB OBOGAĆEN TONUS 300G
- Metro142,99
- Podunavlje189,99
- Univerexport%189,99
+27 prodavnica476,63 din/kg
HLEB CRNI REZANI TVOJIH 5 MINUTA 500G
- Aleksandrović69,00
- Idea94,99
- Mercator94,99
+27 prodavnica138,00 din/kg
HLEB MEŠANO RAŽANI REZANI TVOJIH 5 MINUTA 500G
- Trnava Promet95,00
- Euro Ša M101,00
- RIČ103,00
+24 prodavnice190,00 din/kg
−4%HLEB BELI REZANI TVOJIH 5 MINUTA 500G
- Trnava Promet69,00
- Luki79,90
- Podunavlje79,99
+24 prodavnice138,00 din/kg
−25%HLEB NATURAL TONUS 300G
- Univerexport%179,99
- Podunavlje189,99
- Cash & Carry Plus204,99
+22 prodavnice599,97 din/kg
HLEB REZANI VITAS PLUS AS 300G
- Leon85,99
- BB Trade169,97
- Cash & Carry Plus169,99
+20 prodavnica286,63 din/kg











