Cene → Kućna hemija → ARIEL Allin1 PODS+EXTRA kaps.za veš 26/1

ARIEL Allin1 PODS+EXTRA kaps.za veš 26/1
Pakovanje 26 kom 5 prodavnica Barkod 8700216803250
1.195,56 din
najjeftinije u prodavnici Metalac Market
45,98 din/kom
Najskuplje je 1.599,00 din, +34% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
1.195,56 din45,98 din/kom
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta1.244,00 din47,85 din/kom+48,44 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta1.499,97 din57,69 din/kom+304,41 din
-
Aroma92 radnje u 8 mesta1.525,70 din58,68 din/kom+330,14 din
-
dm136 radnji u 48 mesta1.599,00 din61,50 din/kom+403,44 din
🛵 Dostava preko Wolta: Aroma (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 1.195,56 | 1.371,99 |
| 01.09.2026. | 1.195,56 | 1.371,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- ARIEL PODS 26KOM EXTRA CLEANAleksandrović
- KAPSULE ARIEL EXTRA CELAN 26/1Aroma, City
- KAPS ARIEL EXTRA CLEAN 664G 26/1BB Trade
- ARIEL Allin1 PODS+EXTRA kaps.za veš 26/1dm
- ARIEL KAPSULE EXTRA CLEAN 26KOMEuro Ša M
- Ariel Kapsule Extra Clean 26 komMetalac Market
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kom - proverite sastav i ukus
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−33%Ariel MS 1,95 kg 30w
- Medius%699,90
- Metalac Market%749,99
- Cash & Carry Plus789,99
+24 prodavnice358,92 din/kg
Ariel 2,6 kg Alpine 40w
- Transkom 94975,00
- Aleksandrović1.099,99
- Europrom1.146,00
+12 prodavnica375,00 din/kg
−31%Ariel Pods MS 12Pcs
- VP Dima%479,90
- ZAM599,90
- Sunce (Qvattro)599,99
+11 prodavnica39,99 din/kom
Ariel MS 390 g
- Prima329,00
- Cash & Carry Plus429,99
- Super Vero434,99
+11 prodavnica843,59 din/kg
−35%Ariel Pods MS 50 kom Kapsule
- VP Dima%1.369,90
- Prima1.499,00
- Medius%1.499,90
+10 prodavnica27,40 din/kom- −15%
Ariel 2,25 l Liquid MS 50 Pranja Tečni Deter.
- VP Dima%1.099,90
- ZAM%1.099,90
- Transkom 94%1.199,00
+10 prodavnica488,84 din/l 
Ariel Liquid LND MS 1 l 20w
- Transkom 94599,00
- Sunce (Qvattro)619,99
- Mikromarket739,99
+9 prodavnica599,00 din/l
Ariel 2,25 kg MS 30w
- Mikromarket449,99
- VUM799,99
- Sunce (Qvattro)849,99
+8 prodavnica200,00 din/kg














