Cene → Lična higijena i kozmetika → BYPHASSE mleko za čišćenje lica 500 ml
BYPHASSE mleko za čišćenje lica 500 ml
Pakovanje 500 ml 2 prodavnice Barkod 8436097095643
359,00 din
najjeftinije u prodavnici dm
718,00 din/l
Najskuplje je 469,99 din, +31% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
359,00 din718,00 din/l
-
Lilly247 radnji u 82 mesta469,99 din939,98 din/l+110,99 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 359,00 | 414,50 |
| 01.09.2026. | 359,00 | 414,50 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- BYPHASSE mleko za čišćenje lica 500 mldm
- BYPHASSE MLEKO ZA SKIDANJE ŠMINKE 500MLLilly
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

BYPHASSE BOUCLES krema za kosu 250ml
- dm429,00
- Lilly489,99
1.716,00 din/l
BYPHASSE gel za čišćenje lica 200 ml
- dm429,00
- Lilly539,99
2.145,00 din/l
BYPHASSE KERATINE šampon 500ml
- dm479,00
- Lilly599,99
958,00 din/lBYPHASSE LISS krema za kosu 250ml
- dm429,00
- Lilly489,99
1.716,00 din/lByphasse maska za kosu keratin 250ml
- dm479,00
- Lilly599,99
1.916,00 din/l
BYPHASSE ruža tonik za lice 500 ml
- dm359,00
- Lilly469,99
718,00 din/l
Byphasse sprej za kosu keratin 250ml
- dm479,00
- Lilly599,99
1.916,00 din/l
BYPHASSE tuš/gel pamuko cvet 600ml
- dm359,00
- Lilly459,99
598,33 din/l