Cene → Lična higijena i kozmetika → BYPHASSE BOUCLES krema za kosu 250ml

BYPHASSE BOUCLES krema za kosu 250ml
Pakovanje 250 ml 2 prodavnice Barkod 8436097091379
429,00 din
najjeftinije u prodavnici dm
1.716,00 din/l
Najskuplje je 489,99 din, +14% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
429,00 din1.716,00 din/l
-
Lilly247 radnji u 82 mesta489,99 din1.959,96 din/l+60,99 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 01.10.2026. | 429,00 | 459,50 |
| 01.09.2026. | 429,00 | 459,50 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- BYPHASSE BOUCLES krema za kosu 250mldm
- BYPHASSE BALZAMZA KOVRDŽE 250MLLilly
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−21 % po lKrema za kosu FRUCTIS 0400 Aloe leavein
- Idea · Mercator · Roda%539,99
- Cash & Carry Plus549,99
- Euro Ša M565,00
+8 prodavnica1.349,98 din/l
−21 % po lKREMA ZA KOSU GS 10U1 400ML FRUCTIS
- Idea · Mercator · Roda%539,99
- Cash & Carry Plus549,99
- Euro Ša M565,00
+8 prodavnica1.349,98 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

BYPHASSE gel za čišćenje lica 200 ml
- dm429,00
- Lilly539,99
2.145,00 din/l
BYPHASSE KERATINE šampon 500ml
- dm479,00
- Lilly599,99
958,00 din/lBYPHASSE LISS krema za kosu 250ml
- dm429,00
- Lilly489,99
1.716,00 din/lByphasse maska za kosu keratin 250ml
- dm479,00
- Lilly599,99
1.916,00 din/lBYPHASSE mleko za čišćenje lica 500 ml
- dm359,00
- Lilly469,99
718,00 din/l
BYPHASSE ruža tonik za lice 500 ml
- dm359,00
- Lilly469,99
718,00 din/l
Byphasse sprej za kosu keratin 250ml
- dm479,00
- Lilly599,99
1.916,00 din/l
BYPHASSE tuš/gel pamuko cvet 600ml
- dm359,00
- Lilly459,99
598,33 din/l


