Cene → Lična higijena i kozmetika → LISTERINE CL.SOL.GUM teč.za usta 500ml

LISTERINE CL.SOL.GUM teč.za usta 500ml
Pakovanje 500 ml 3 prodavnice Barkod 3574661896601
845,00 din
najjeftinije u prodavnici dm
1.690,00 din/l
Najskuplje je 1.139,99 din, +35% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
845,00 din1.690,00 din/l
-
Aksa29 radnji u 19 mesta1.129,00 din2.258,00 din/l+284,00 din
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula1.139,99 din2.279,98 din/l+294,99 din
🛵 Dostava preko Wolta: Aksa (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 04.10.2026. | 845,00 | 1.129,00 |
| 01.10.2026. | 845,00 | 1.129,00 |
| 26.09.2026. | 999,00 | 1.129,00 |
| 01.09.2026. | 999,00 | 1.069,50 |
Promene cene
- dm 01.10. 999,00 → 845,00 din -15%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- Listerine Tečnost Gum Protect 500mlAksa
- SREDSTVO ZA USTA LISTERINE GUM PROTECT 500mlCash & Carry Plus
- LISTERINE CL.SOL.GUM teč.za usta 500mldm
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−52 % po lTečnost za Usta Cool Mint Listerine 500 ml
- Gomex404,97
- Euro Ša M429,00
- Metalac Market429,00
+14 prodavnica809,94 din/l- −51 % po l
Tečnost za ispiranje usta LISTERINE 500 ml Cool Mint
- Trnava Promet418,00
- Trlić499,99
836,00 din/l
−51 % po lTečnost za ispiranje usta LISTERINE 500 ml White
- Trnava Promet418,00
- Cash & Carry Plus549,99
836,00 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

Listerine 500 ml Advanced White
- dm845,00
- Aksa1.119,00
- Super Vero1.175,99
+5 prodavnica1.690,00 din/l
Listerine Total Care Mild 500 ml
- Trlić499,99
- dm999,00
- Cash & Carry Plus999,99
+5 prodavnica999,98 din/l
−41%Listerine Tečnost Natural Enamel 500Ml
- Trlić499,99
- Idea · Mercator · Roda%750,00
- Aksa1.119,00
+2 prodavnice999,98 din/l
LISTERINE TOTAL TARTAR CARE tečni za us.500ml
- dm999,00
- Aksa1.119,00
- Mercator · Roda1.249,00
+2 prodavnice1.998,00 din/lLISTERINE C.M.teč.za usta 500ml+250ml GR
- dm849,00
- Super Vero999,99
3.396,00 din/l







