Cene → Lična higijena i kozmetika → Listerine Tečnost Natural Enamel 500Ml

Listerine Tečnost Natural Enamel 500Ml
Pakovanje 500 ml 7 prodavnica Barkod 3574661643359
499,99 din
najjeftinije u prodavnici Trlić
999,98 din/l
Najskuplje je 1.235,00 din, +147% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
499,99 din999,98 din/l
-
750,00 din1.169,99 din1.500,00 din/l+250,01 din
-
750,00 din1.269,99 din1.500,00 din/l+250,01 din
-
750,00 din1.274,99 din1.500,00 din/l+250,01 din
-
Aksa29 radnji u 19 mesta1.119,00 din2.238,00 din/l+619,01 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad1.175,99 din2.351,98 din/l+676,00 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta1.235,00 din2.470,00 din/l+735,01 din
🛵 Dostava preko Wolta: Roda · Mercator · Idea · Aksa · Maxi (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 04.10.2026. | 499,99 | 1.175,99 |
| 26.09.2026. | 499,99 | 1.175,99 |
| 25.09.2026. | 499,99 | 1.205,50 |
| 01.09.2026. | 1.169,99 | 1.235,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- Listerine Tečnost Natural Enamel 500MlAksa
- TEČNOST USTA MOU NAT ENA 500ML LISTIdea, Mercator, Roda
- Tec/usta Listerine Natural Enamel 500mlMega Maxi
- TEČ.ZA ISPIRANJE USTA LISTERINE NATURAL ENAMEL 500ML J&JSuper Vero
- LISTERINE 500ml NATURALSTrlić
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−19 % po lTečnost za Usta Cool Mint Listerine 500 ml
- Gomex404,97
- Euro Ša M429,00
- Metalac Market429,00
+14 prodavnica809,94 din/l- −16 % po l
Tečnost za ispiranje usta LISTERINE 500 ml Cool Mint
- Trnava Promet418,00
- Trlić499,99
836,00 din/l
−16 % po lTečnost za ispiranje usta LISTERINE 500 ml White
- Trnava Promet418,00
- Cash & Carry Plus549,99
836,00 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

Listerine 500 ml Advanced White
- dm845,00
- Aksa1.119,00
- Super Vero1.175,99
+5 prodavnica1.690,00 din/l
Listerine Total Care Mild 500 ml
- Trlić499,99
- dm999,00
- Cash & Carry Plus999,99
+5 prodavnica999,98 din/l
LISTERINE TOTAL TARTAR CARE tečni za us.500ml
- dm999,00
- Aksa1.119,00
- Mercator · Roda1.249,00
+2 prodavnice1.998,00 din/l
LISTERINE CL.SOL.GUM teč.za usta 500ml
- dm845,00
- Aksa1.129,00
- Cash & Carry Plus1.139,99
1.690,00 din/lLISTERINE C.M.teč.za usta 500ml+250ml GR
- dm849,00
- Super Vero999,99
3.396,00 din/l





