Cene → Smrznuti proizvodi → TO!KUKURUZ SECERAC MRZ.450G "FRIGLO"
TO!KUKURUZ SECERAC MRZ.450G "FRIGLO"
Pakovanje 450 g 11 prodavnica Barkod 8606020310628
118,99 din
najjeftinije u prodavnici Leon
264,42 din/kg
Najskuplje je 159,99 din, +34% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
118,99 din264,42 din/kg
-
Podunavlje144 radnje u 73 mesta129,99 din288,87 din/kg+11,00 din
-
VUM76 radnji u 40 mesta135,99 din302,20 din/kg+17,00 din
-
Tekijanka42 radnje u 23 mesta136,08 din302,40 din/kg+17,09 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta136,97 din304,38 din/kg+17,98 din
-
Metalac Market81 radnja u 60 mesta139,00 din308,89 din/kg+20,01 din
-
ZAM25 radnji u 9 mesta139,90 din310,89 din/kg+20,91 din
-
Europrom48 radnji u 24 mesta139,90 din310,89 din/kg+20,91 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu149,00 din331,11 din/kg+30,01 din
-
Morava30 radnji u 7 mesta155,00 din344,44 din/kg+36,01 din
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta159,99 din355,53 din/kg+41,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 118,99 | 139,00 |
| 01.09.2026. | 118,99 | 139,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- PL-POV KUKURUZ SECERAC 450GR TOBB Trade
- KUKURUZ SECERAC TO! 450gEuroprom
- KUKURUZ SEC.SMRZ.450G TO!Leon
- Kukuruz Šećerac TO Zamrznuto Dtl 450 gMetalac Market
- TO!KUKURUZ SECERAC MRZ.450G "FRIGLO"Morava
- kukuruz secerac smrznuto TO 450g PRM frigloPodunavlje
- KUKURUZ SECERAC TO 450GRPrima
- SMRZ.KUKURUZ SECERAC 450G TO!Senta Promet
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
−10 % po kgFRIGLO KUKURUZ SECERAC 400gr
- Medius%94,90
- Cash & Carry Plus104,99
- Europrom158,00
+13 prodavnica237,25 din/kg
−29 % po kgSmrznuti kukuruz secerac Gustona 450g
- Profi83,99
- Maxi86,99
- Maxi Online86,99
+2 prodavnice186,64 din/kg
−29 % po kgKUKURUZ ŠEĆERAC 450G GARDEN GOOD
- Idea84,99
- Mercator84,99
- Roda84,99
188,87 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

KUKURUZ SECERAC 450g
- BB Trade143,41
- Transkom 94149,90
- Euro Ša M163,00
+4 prodavnice318,69 din/kgKUKURUZ SECERAC 1KG FRESC
- Aleksandrović219,99
- Prima229,00
- Transkom 94229,00
219,99 din/kg
KUKURUZ ŠEĆERAC 450G GARDEN GOOD
- Idea84,99
- Mercator84,99
- Roda84,99
188,87 din/kgKUKURUZ SEC.FRESCO450G
- Aleksandrović89,90
- Prima119,00
199,78 din/kgKUKURUZ SECERAC 1kg FRIGLO
- Aleksandrović199,90
- Trlić309,90
199,90 din/kg
KUKURUZ SECERAC 450g FRIGLO
- Aleksandrović159,90
- Trlić189,99
355,33 din/kg










