Cene → Hleb i peciva → ROLNICA MAK 150G "FIORINI"
ROLNICA MAK 150G "FIORINI"
Pakovanje 150 g 2 prodavnice Barkod 8606102510076
75,00 din
najjeftinije u prodavnici Podunavlje
500,00 din/kg
Najskuplje je 92,00 din, +23% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
75,00 din500,00 din/kg
-
VP Dima45 radnji u 26 mesta92,00 din613,33 din/kg+17,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 75,00 | 83,50 |
| 01.09.2026. | 75,00 | 83,50 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- rolnica mak 150gr fioriniPodunavlje
- ROLNICA MAK 150G "FIORINI"VP Dima
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

ROLNICA VANILA VIŠNJA TVOJIH 5 MINUTA 100G
- Aleksandrović69,99
- Super Vero77,99
- Trnava Promet85,00
+24 prodavnice699,90 din/kgRolnica piletina sa senfom 120gr Pons
- Prima85,00
- ZAM99,90
- Aman99,99
+2 prodavnice708,33 din/kgROLNICA SA NADEVOM SLANINOM I SIROM 105G
- Idea67,99
- Mercator67,99
- Roda67,99
+1 prodavnica647,52 din/kgROLNICA BELGI ČOK&VIŠNJ 90G KANTINA
- Idea54,45
- Mercator54,45
- Roda54,45
605,00 din/kgROLNICA SA KARAVAN SIROM 100G
- Idea82,99
- Mercator82,99
- Roda82,99
829,90 din/kg
ROLNICA BELI SIR 100G T5M
- Aleksandrović72,00
- Prima83,00
720,00 din/kgROLNICA SA JABUKOM 0.12KG NINIS
- Trlić99,00
- Europrom100,00
825,00 din/kgROLNICA SA SIROM I LANOM 140G
- Prima65,00
- Aroma114,99
464,29 din/kg











