Cene → Hleb i peciva → ROLNICA SA JABUKOM 0.12KG NINIS
ROLNICA SA JABUKOM 0.12KG NINIS
Pakovanje 120 g 2 prodavnice Barkod 8606107112343
99,00 din
najjeftinije u prodavnici Trlić
825,00 din/kg
Najskuplje je 100,00 din, +1% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
99,00 din825,00 din/kg
-
Europrom48 radnji u 24 mesta100,00 din833,33 din/kg+1,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 99,00 | 99,50 |
| 01.09.2026. | 99,00 | 99,50 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- ROLNICA JABUKA 120GR NINI SEuroprom
- ROLNICA SA JABUKOM 0.12KG NINISTrlić
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

ROLNICA VANILA VIŠNJA TVOJIH 5 MINUTA 100G
- Aleksandrović69,99
- Super Vero77,99
- Trnava Promet85,00
+24 prodavnice699,90 din/kgRolnica piletina sa senfom 120gr Pons
- Prima85,00
- ZAM99,90
- Aman99,99
+2 prodavnice708,33 din/kgROLNICA SA NADEVOM SLANINOM I SIROM 105G
- Idea · Mercator · Roda67,99
- Aroma74,99
647,52 din/kgROLNICA BELGI ČOK&VIŠNJ 90G KANTINA
- Idea · Mercator · Roda54,45
605,00 din/kgROLNICA SA KARAVAN SIROM 100G
- Idea · Mercator · Roda82,99
829,90 din/kg
ROLNICA BELI SIR 100G T5M
- Aleksandrović72,00
- Prima83,00
720,00 din/kgROLNICA MAK 150G "FIORINI"
- Podunavlje75,00
- VP Dima92,00
500,00 din/kgROLNICA SA SIROM I LANOM 140G
- Prima65,00
- Aroma114,99
464,29 din/kg









