Cene → Hleb i peciva → Hleb Beli 500 g T-500 "Filip"
Hleb Beli 500 g T-500 "Filip"
Pakovanje 500 g 2 prodavnice Barkod 8606102232893
64,99 din
najjeftinije u prodavnici Medius
129,98 din/kg
Najskuplje je 65,00 din, +0% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
64,99 din129,98 din/kg
-
VP Dima45 radnji u 26 mesta65,00 din130,00 din/kg+0,01 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 01.10.2026. | 64,99 | 65,00 |
| 01.09.2026. | 64,99 | 65,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- BELI HLEB 500G MEDIUSMedius
- HLEB BELI 500G T-500 "FILIP"VP Dima
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
- −31 % po kg
HLEB beli 500g ZITOPEK 10258
- Prima45,00
- Idea · Mercator · Roda64,99
- Čutura65,00
+1 prodavnica90,00 din/kg
−23 % po kgHleb beli seceni Maxi 500g
- Maxi · Mega Maxi · Profi · Shop&Go49,99
99,98 din/kg- −23 % po kg
Hleb Beli Rezani 500 g Grano Doro
- Idea · Mercator · Roda49,99
99,98 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−17%Hleb Carski Tvojih 5 Minuta 300 g
- Profi139,99
- Trnava Promet142,00
- Euro Ša M145,00
+29 prodavnica466,63 din/kg
Hleb 7 Zrna Sečeni Tvojih 5 Minuta 450 g
- Trnava Promet95,00
- Profi104,99
- Euro Ša M112,00
+28 prodavnica211,11 din/kg
Hleb Tost putero Tvojih 5 minuta 500g
- Cash & Carry Plus139,99
- Super Vero164,99
- Univerexport165,99
+28 prodavnica279,98 din/kg
Hleb Obogaćen Tonus 300 g
- Metro142,99
- Podunavlje189,99
- Cash & Carry Plus209,99
+26 prodavnica476,63 din/kg
Hleb Crni Rezani Tvojih 5 Minuta 500 g
- Aleksandrović69,00
- Idea · Mercator · Roda94,99
- Maxi Online · Mega Maxi96,99
+23 prodavnice138,00 din/kg
Hleb Mešano Ražani Rezani Tvojih 5 Minuta 500 g
- Trnava Promet95,00
- Euro Ša M101,00
- RIČ103,00
+23 prodavnice190,00 din/kg
−4%Hleb Beli Rezani Tvojih 5 Minuta 500 g
- Trnava Promet69,00
- Luki79,90
- Podunavlje79,99
+22 prodavnice138,00 din/kg
Hleb Natural Tonus 300 g
- Podunavlje189,99
- Cash & Carry Plus204,99
- Trnava Promet205,00
+21 prodavnica633,30 din/kg














