Cene → Smrznuti proizvodi → Zvrk Pita Sirnica 900 g Frikom

Zvrk Pita Sirnica 900 g Frikom
Pakovanje 900 g 14 prodavnica Barkod 8606017433804
347,00 din
najjeftinije u prodavnici Čutura
385,56 din/kg
Najskuplje je 686,00 din, +98% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
347,00 din385,56 din/kg
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula559,99 din622,21 din/kg+212,99 din
-
Tekijanka42 radnje u 23 mesta564,48 din627,20 din/kg+217,48 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad579,99 din644,43 din/kg+232,99 din
-
Podunavlje144 radnje u 73 mesta589,99 din655,54 din/kg+242,99 din
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik599,00 din665,56 din/kg+252,00 din
-
Morava30 radnji u 7 mesta608,00 din675,56 din/kg+261,00 din
-
Medius33 radnje u 15 mesta619,99 din688,88 din/kg+272,99 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu623,00 din692,22 din/kg+276,00 din
-
Maxi404 radnje u 78 mesta637,99 din708,88 din/kg+290,99 din
-
637,99 din708,88 din/kg+290,99 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta637,99 din708,88 din/kg+290,99 din
-
Luki59 radnji u 35 mesta649,00 din721,11 din/kg+302,00 din
-
VP Dima45 radnji u 26 mesta686,00 din762,22 din/kg+339,00 din
🛵 Dostava preko Wolta: Maxi (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 01.10.2026. | 347,00 | 603,50 |
| 30.09.2026. | 347,00 | 603,50 |
| 01.09.2026. | 449,90 | 608,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- ZVRK PITA SIRNICA 900gr FRIKOMCash & Carry Plus
- PITA SIRNICA 900G ZVRKČutura
- SMRZNUTA PITA SIRNICA ZVRK 900G FRIKOMFortuna Market
- ZVRK PITA SIRNICA 900g FRIKOMLuki
- Smrz.zvrk pita sirnica 900gMaxi, Maxi Online, Mega Maxi
- ZVRK PITA SIRNICA 900 G FRIKOMMedius
- ZVRK PITA SIRNICA 900G FRIKOMMorava
- pita sirnica zvrk 900g frikomPodunavlje
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

ZVRK pita sa zeljem 900g Frikom
- Cash & Carry Plus499,99
- Mikromarket519,00
- Super Vero522,99
+11 prodavnica555,54 din/kg
Zvrk Pita Krompir 900 g Frikom
- Cash & Carry Plus499,99
- Mikromarket519,00
- Super Vero524,99
+8 prodavnica555,54 din/kg
Zvrk pita sa sirom 800g VOLIM
- Trnava Promet371,00
- Aleksandrović399,99
- Super Vero407,99
+4 prodavnice463,75 din/kg
Zvrk pita sa krompirom 800g VOLIM
- Trnava Promet371,00
- RIČ449,99
463,75 din/kgZvrk Pita sa sirom mini 1kg #12 Es Komers
- Luki399,00
- RIČ459,99
399,00 din/kg



