Cene → Smrznuti proizvodi → ZVRK pita sa zeljem 900g Frikom

ZVRK pita sa zeljem 900g Frikom
Pakovanje 900 g 14 prodavnica Barkod 8606029610286
499,99 din
najjeftinije u prodavnici Cash & Carry Plus
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Kula
555,54 din/kg
Najskuplje je 619,99 din, +24% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
499,99 din555,54 din/kg
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta519,00 din576,67 din/kg+19,01 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad522,99 din581,10 din/kg+23,00 din
-
ZAM25 radnji u 9 mesta524,90 din583,22 din/kg+24,91 din
-
Tekijanka42 radnje u 23 mesta525,48 din583,87 din/kg+25,49 din
-
Podunavlje144 radnje u 73 mesta529,99 din588,88 din/kg+30,00 din
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik539,00 din598,89 din/kg+39,01 din
-
Trnava Promet38 radnji u 8 mesta539,00 din598,89 din/kg+39,01 din
-
Čutura39 radnji u 17 mesta539,99 din599,99 din/kg+40,00 din
-
RIČ50 radnji u 21 mestu554,99 din616,66 din/kg+55,00 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu561,00 din623,33 din/kg+61,01 din
-
Luki59 radnji u 35 mesta599,00 din665,56 din/kg+99,01 din
-
VP Dima45 radnji u 26 mesta617,00 din685,56 din/kg+117,01 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta619,99 din688,88 din/kg+120,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 01.10.2026. | 499,99 | 539,00 |
| 01.09.2026. | 499,99 | 539,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- ZVRK PITA ZELJANICA 900gr FRIKOMCash & Carry Plus
- PITA ZELJANICA 900G ZVRKČutura
- SMRZNUTA PITA ZELJANICA ZVRK 900G FRIKOMFortuna Market
- ZVRK PITA ZELJANICA 900g FRIKOMLuki
- FRI.SM.PITA ZELJE ZVRK 900GMikromarket
- pita zeljanica zvrk 900g frikomPodunavlje
- PITA ZVRK ZELJAN.P.900G FRIKOMPrima
- Zvrk pita zeljanica 900g #6 FrikomRIČ
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
−31 % po kgZVRK PITA SIRNICA 900G FRIKOM
- Čutura347,00
- Cash & Carry Plus559,99
- Tekijanka564,48
+11 prodavnica385,56 din/kg- −28 % po kg
Zvrk Pita sa sirom mini 1kg #12 Es Komers
- Luki399,00
- RIČ459,99
399,00 din/kg - −21 % po kg
SMRZNUTA PITA SA KROMPIRO M ZVRK TRGOPEK 1KG
- Aroma%439,99
- Trlić549,99
439,99 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

ZVRK PITA SIRNICA 900G FRIKOM
- Čutura347,00
- Cash & Carry Plus559,99
- Tekijanka564,48
+11 prodavnica385,56 din/kg
ZVRK PITA KROMPIR 900g FRIKOM
- Cash & Carry Plus499,99
- Mikromarket519,00
- Super Vero524,99
+8 prodavnica555,54 din/kg
Zvrk pita sa sirom 800g VOLIM
- Trnava Promet371,00
- Aleksandrović399,99
- Super Vero407,99
+4 prodavnice463,75 din/kg
Zvrk pita sa krompirom 800g VOLIM
- Trnava Promet371,00
- RIČ449,99
463,75 din/kgZvrk Pita sa sirom mini 1kg #12 Es Komers
- Luki399,00
- RIČ459,99
399,00 din/kg

