Cene → Prerađeno voće i povrće → FEFERONI LJUTI 330G GREEN FOOD
FEFERONI LJUTI 330G GREEN FOOD
Pakovanje 330 g 4 prodavnice Barkod 8606005470521
142,50 din
najjeftinije u prodavnici Fortuna Market
📍 Radnje ovog lanca: Aranđelovac, Topola, Stojnik
431,82 din/kg
Najskuplje je 225,99 din, +59% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
142,50 din431,82 din/kg
-
Aleksandrović18 prodavnica: 159,99 din · Negotin, Bor, Zaječar, Bukovče, Jabukovac, Radujevac, Samarinovac, Štubik159,99 din484,82 din/kg+17,49 din
adrese radnji ▾
- Bor · MINI MARKET BOR, IX Brigade br.33159,99 din
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.49159,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 6159,99 din
- Bukovče · Market Bukovče, Dimitrija Belivakića 2/5159,99 din
- Jabukovac · Market Jabukovac, Jabukovac bb159,99 din
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 7159,99 din
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 10159,99 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 15159,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb159,99 din
- Negotin · Mini Market, Veljka Vlahovića LC-2159,99 din
- Negotin · STOP-SHOP Market, 12. Septembar bb159,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68159,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36159,99 din
- Radujevac · Market Radujevac, Svetog Save 25159,99 din
- Samarinovac · Merkur, Negotinska 6159,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović 2-Zajecar, Nikole Pasica br.99159,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović-Zaječar, Crvene Armije 296159,99 din
- Štubik · Market Štubik, Štubik bb159,99 din
-
VP Dima45 radnji u 26 mesta182,00 din551,52 din/kg+39,50 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad225,99 din684,82 din/kg+83,49 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 28.09.2026. | 142,50 | 171,00 |
| 01.09.2026. | 142,50 | 171,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- FEFERONI LJUTI 330G GREENFOODAleksandrović, Super Vero
- FEFERONA LJUTA 370G GREEN FOODFortuna Market
- FEFERONI LJUTI 330G GREEN FOODVP Dima
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
- −28 % po kg
FEFERONI ZDRAVO LJUTI 290GR
- Aleksandrović89,90
- Prima261,00
310,00 din/kg
−27 % po kgFEFERONI LJUTI 340g MILSA
- BB Trade106,97
- Čutura%139,99
- Mikromarket147,00
+2 prodavnice314,62 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

FEFERONI LJUTI 720G CERIO
- Cash & Carry Plus268,69
- Čutura309,99
- Idea412,02
+8 prodavnica419,83 din/kg
−16%FEFERONI OFICIRKA 210ML PRONTO
- Metalac Market125,00
- Idea%129,99
- Mercator%129,99
+7 prodavnica595,24 din/lFEFERONI TO 350G "MILSA" 212
- ZAM139,90
- Tekijanka147,12
- Europrom149,90
+7 prodavnica399,71 din/kgFEFERONI 40G TO ""MILSA"
- Podunavlje34,99
- VUM34,99
- Metalac Market39,00
+6 prodavnica874,75 din/kgFEFERONI SA SIROM 370g
- Aleksandrović299,99
- Čutura379,99
- Prima399,00
+5 prodavnica810,78 din/kgFEFERONI PRONTO 720ml
- Cash & Carry Plus219,98
- Euro Ša M236,00
- Šumadija Market248,00
+2 prodavnice305,53 din/l
−13%FEFERONI LJUTI 340g MILSA
- BB Trade106,97
- Čutura%139,99
- Mikromarket147,00
+2 prodavnice314,62 din/kgFEFERONI PIKANT 370g MPK
- Cash & Carry Plus179,99
- Trlić179,99
- Aleksandrović199,99
+1 prodavnica486,46 din/kg















