Cene → Prerađeno voće i povrće → FEFERONI TO 350G "MILSA" 212
FEFERONI TO 350G "MILSA" 212
Pakovanje 350 g 10 prodavnica Barkod 8606107143415
139,90 din
najjeftinije u prodavnici ZAM
399,71 din/kg
Najskuplje je 169,97 din, +21% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
139,90 din399,71 din/kg
-
Tekijanka42 radnje u 23 mesta147,12 din420,34 din/kg+7,22 din
-
Europrom48 radnji u 24 mesta149,90 din428,29 din/kg+10,00 din
-
Podunavlje144 radnje u 73 mesta149,99 din428,54 din/kg+10,09 din
-
VUM76 radnji u 40 mesta149,99 din428,54 din/kg+10,09 din
-
Metalac Market81 radnja u 60 mesta155,00 din442,86 din/kg+15,10 din
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta159,90 din456,86 din/kg+20,00 din
-
Morava30 radnji u 7 mesta162,00 din462,86 din/kg+22,10 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu162,00 din462,86 din/kg+22,10 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta169,97 din485,63 din/kg+30,07 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 139,90 | 152,50 |
| 01.09.2026. | 139,90 | 152,50 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- PL-FEFERONI TO! 350GBB Trade
- FEFERONI 350g TO! -3415Europrom
- Feferoni TO Dtl 340 gMetalac Market
- FEFERONI TO 350G "MILSA" 212Morava
- feferona TO 350gr pasterizovana PRM milsa doo 109Podunavlje
- FEFERONI PASTERIZOVANI 350GR TOPrima
- FEFERONI LJUTI 340G TOSenta Promet
- FEFERONI PASTERIZOVANI 340G TO!Tekijanka
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

FEFERONI LJUTI 720G CERIO
- Cash & Carry Plus268,69
- Čutura309,99
- Idea412,02
+7 prodavnica419,83 din/kg
−16%FEFERONI OFICIRKA 210ML PRONTO
- Metalac Market125,00
- Idea%129,99
- Mercator%129,99
+7 prodavnica595,24 din/lFEFERONI 40G TO ""MILSA"
- Podunavlje34,99
- VUM34,99
- Metalac Market39,00
+6 prodavnica874,75 din/kgFEFERONI SA SIROM 370g
- Aleksandrović299,99
- Čutura379,99
- Prima399,00
+4 prodavnice810,78 din/kgFEFERONI PRONTO 720ml
- Cash & Carry Plus219,98
- Euro Ša M236,00
- Šumadija Market248,00
+2 prodavnice305,53 din/l
−13%FEFERONI LJUTI 340g MILSA
- BB Trade106,97
- Čutura%139,99
- Mikromarket147,00
+2 prodavnice314,62 din/kgFEFERONI PIKANT 370g MPK
- Cash & Carry Plus179,99
- Trlić179,99
- Aleksandrović199,99
+1 prodavnica486,46 din/kg
−15%FEFERONI LJUTI 320G K PLUS
- Idea%159,99
- Mercator%159,99
- Roda%159,99
+1 prodavnica499,97 din/kg









