Cene → Kućna hemija → Deterdžent za Suđe Extra Plus Citrus Fairy 900 ml

Deterdžent za Suđe Extra Plus Citrus Fairy 900 ml
Najskuplje je 599,99 din, +71% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
349,90 din430,00 din388,78 din/l
-
350,00 din497,94 din388,89 din/l+0,10 din
-
350,00 din497,94 din388,89 din/l+0,10 din
-
350,00 din497,94 din388,89 din/l+0,10 din
-
369,90 din479,99 din411,00 din/l+20,00 din
-
439,99 din501,99 din488,88 din/l+90,09 din
-
439,99 din501,99 din488,88 din/l+90,09 din
-
439,99 din501,99 din488,88 din/l+90,09 din
-
RIČ50 radnji u 21 mestu479,00 din532,22 din/l+129,10 din
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta485,11 din539,01 din/l+135,21 din
-
498,00 din553,33 din/l+148,10 din
adrese radnji ▾
- mesto nije navedeno · Metro498,00 din
- Beograd · Metro, Zemun498,00 din
- Beograd · Metro, Krnjača498,00 din
- Beograd · Metro, Vidikovac498,00 din
- Kragujevac · Metro498,00 din
- Niš · Metro498,00 din
- Novi Sad · Metro498,00 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad499,99 din555,54 din/l+150,09 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 499,99 – 543,99 din511,99 din568,88 din/l+162,09 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta513,87 din570,97 din/l+163,97 din
-
Aroma92 radnje u 8 mesta599,99 din666,66 din/l+250,09 din
🛵 Dostava preko Wolta: Idea · Roda · Mercator · Maxi · Univerexport · Aroma (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 03.10.2026. | 249,90 | 497,94 |
| 01.09.2026. | 249,90 | 497,94 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- FAIRY EXTRA PLUS 900ML CITRUSAleksandrović, Medius
- DETERDZEN ZA SUDOVE FAIRY PLUS CITRUS 900MLAroma, City
- DET TEC FAIRY EXTRA LEMON 0.9LBB Trade
- TEČ SUD EXT PLUS CITRUS 900ML FAIRYIdea, Mercator, Roda
- Det.za sudove Fairy Extra+Citrus 900mlMaxi, Maxi Online, Mega Maxi
- 900ML FAIRY EXTRA PLUS-CITRUSMetro
- Fairy Extra Plus Citrus 900mlRIČ
- DET.ZA SUDE FAIRY 900ML EXTRA PLUS CITRUSSenta Promet
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−13 % po lDeterdžent za Suđe Extra Plus Citrus Fairy 650 ml
- Idea · Mercator · Roda%220,00
- VUM309,99
- Euro Ša M313,00
+16 prodavnica338,46 din/l
−38 % po lDeterdžent za Suđe Eko Citrus Frosch 750 ml
- Medius%179,90
- BB Trade%189,99
- Idea · Mercator · Roda%199,99
+18 prodavnica239,87 din/l- −36 % po l
Deterdžent za Suđe Tas Extra Nar&Hibiskus 1 l Albus
- Cash & Carry Plus249,99
- Aman279,99
249,99 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−29%Deterdžent za Suđe Lemon Fairy 900 ml
- Čutura%269,99
- Morava%285,00
- Senta Promet289,99
+39 prodavnica299,99 din/l
−33%Deterdžent za Suđe Limun Mer 450 ml
- Transkom 94105,00
- Trnava Promet%109,00
- Cash & Carry Plus110,99
+38 prodavnica233,33 din/l
−24%Deterdžent za Suđe Lemon Fairy 450 ml
- Medius%159,90
- Čutura%159,99
- Europrom%169,90
+37 prodavnica355,33 din/l
−34%Deterdžent za Veš Jorgovan 30 pr Merix 2,25 kg
- Morava%399,99
- RIČ%399,99
- VUM%399,99
+36 prodavnica177,77 din/kg
−24%Deterdžent za Suđe Chamomile&Vitamin Fairy 450 ml
- Medius%159,90
- Čutura%159,99
- Europrom%169,90
+35 prodavnica355,33 din/l
−30%Deterdžent za Suđe Aloe Vera Mer 450 ml
- RIČ104,99
- Trnava Promet%109,00
- Cash & Carry Plus110,99
+34 prodavnice233,31 din/l
−42%Deterdžent za Suđe Aloe Vera Mer 750 ml
- Fortuna Market%149,99
- Leon%159,99
- Cash & Carry Plus167,99
+34 prodavnice199,99 din/l
−35%Deterdžent za Suđe Chamomile Fairy 900 ml
- Univerexport%259,99
- Leon%279,99
- Senta Promet289,99
+33 prodavnice288,88 din/l










