Cene → Slatkiši i žitarice → ROLAT ROLLINO MLEKO BALCONI 222G

ROLAT ROLLINO MLEKO BALCONI 222G
Pakovanje 222 g 1 prodavnica Barkod 8001585001323
189,99 din
najjeftinije u prodavnici Univerexport, na akciji do 30.09.
855,81 din/kg
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
189,99 din229,99 din855,81 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−14%ROLAT KAKAO POPKEK 35G
- Sunce (Qvattro)24,99
- Trnava Promet29,00
- VP Dima%29,90
+21 prodavnica714,00 din/kg
−20%ROLAT ČOKOLADA WALTZ 250G
- Aleksandrović99,99
- Trnava Promet105,00
- VUM124,99
+18 prodavnica399,96 din/kg
−20%ROLAT LEŠNIK WALTZ 250G
- Aleksandrović99,90
- Medius117,22
- Morava127,00
+14 prodavnica399,60 din/kg
−13%ROLAT JAGODA WALTZ 250G
- Aleksandrović99,99
- Trnava Promet105,00
- Medius117,22
+11 prodavnica399,96 din/kg
−12%ROLAT ORANGE ETI POPKEK 35G
- Cash & Carry Plus24,99
- VP Dima%29,90
- Univerexport31,63
+10 prodavnica714,00 din/kg
ROLAT LIMUN ETI POPKEK 35G
- Cash & Carry Plus24,99
- Metro30,20
- Univerexport31,63
+7 prodavnica714,00 din/kg
ROLAT ČOKOLADA DOLCE VITA 250G
- Euro Ša M101,00
- Trnava Promet119,00
- Mere124,90
+6 prodavnica404,00 din/kg
ROLAT JAGODA DOLCE VITA 250G
- Trnava Promet119,00
- Mere124,90
- Univerexport124,90
+4 prodavnice476,00 din/kg










