Cene → Lična higijena i kozmetika → Still Promedic Serum za Rast i Jačanje Kose 100 ml
Still Promedic Serum za Rast i Jačanje Kose 100 ml
Pakovanje 100 ml 4 prodavnice Barkod 8606017974406
489,00 din
najjeftinije u prodavnici dm
4.890,00 din/l
Najskuplje je 649,99 din, +33% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
489,00 din4.890,00 din/l
-
489,99 din655,99 din4.899,90 din/l+0,99 din
-
RIČ50 radnji u 21 mestu539,99 din5.399,90 din/l+50,99 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad649,99 din6.499,90 din/l+160,99 din
🛵 Dostava preko Wolta: Lilly (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 03.10.2026. | 489,00 | 594,99 |
| 01.09.2026. | 489,00 | 594,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- STILL PROMEDIC serum rast/jačanje 100mldm
- STILL PROMEDIC SERUM ZA RAST I JACANJE KOSE 100MLLilly
- Still Promedic serum za rast i jacanje kose 100mRIČ
- SERUM ZA RAST I JAČANJE PROMEDIC 100 ML STILLSuper Vero
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−40%Still Popart C01 Plavo Crna Farba za Kosu
- Idea · Mercator · Roda%299,99
- Morava333,00
- dm349,00
+9 prodavnica
−33%Still Popart Kolor Šampon 530 Čokolada
- Idea · Mercator · Roda%279,99
- Morava304,00
- Prima319,00
+8 prodavnica
−29%Still BIO Šampon 950 ml Malina i Crno Grožđe
- Idea · Mercator · Roda%269,99
- Fortuna Market299,99
- dm319,00
+7 prodavnica284,20 din/l
−40%Still Popart 7 Prirodno Plava Farba za Kosu
- Idea · Mercator · Roda%299,99
- Morava327,00
- Metro379,99
+7 prodavnica
−29%Still Bio Šampon Maslina i Bergam. 950ml
- Sunce (Qvattro)229,99
- Idea · Mercator · Roda%269,99
- Fortuna Market299,99
+6 prodavnica242,09 din/l
−33%Still Popart Kolor Šampon 300 Tamno Smeđa
- Morava275,99
- Idea · Mercator · Roda%279,99
- BB Trade364,14
+6 prodavnica
−33%Still Popart Kolor Šampon 723 Karamel
- Idea · Mercator · Roda%279,99
- Morava304,00
- Univerexport340,53
+6 prodavnica
−30%Still Bio Maska Maslina i Bergamot 500ml
- dm369,00
- Idea · Mercator · Roda%399,99
- Metro499,99
+5 prodavnica738,00 din/l







