Cene → Lična higijena i kozmetika → Dicora set-mleko za tel.vitB 400ml+kup vit.C 400

Dicora set-mleko za tel.vitB 400ml+kup vit.C 400
Pakovanje 400 ml 3 prodavnice Barkod 8606014384581
649,99 din
najjeftinije u prodavnici Aman, na akciji do 04.10.
1.624,98 din/l
⚠ Pre akcije bilo je i 639,99 din (01.09.)
Najskuplje je 808,05 din, +24% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 28.09.2026. | 729,99 | 789,99 |
| 01.09.2026. | 729,99 | 789,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- POKLON SET DICORA FOR WOMENAman
- Dicora set-mleko za tel.vitB 400ml+kup vit.C 400RIČ
- DICORA SET MLEKO ZA TELO VITAMIN B 400 MIL+KUPKA VITAMIN C 400 MILTekijanka
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−12%Dicora mleko za telo sa vit.b 400ml
- VP Dima391,00
- Prima400,00
- Sunce (Qvattro)413,99
+6 prodavnica977,50 din/l
−12%Dicora mleko za telo sa vitaminom C 400ml
- VP Dima391,00
- Prima400,00
- Sunce (Qvattro)413,99
+3 prodavnice977,50 din/l
Dicora gel za tus.sa vitaminom C 750ml
- Prima314,00
- Cash & Carry Plus339,99
- dm399,00
+1 prodavnica418,67 din/l
DICORA SAMPON ZA OSTECENU KOSU 400ML
- Sunce (Qvattro)299,99
- Prima314,00
- Soulfood329,99
749,98 din/l- −12%
Dicora set-kupka vitam.C 400ml+prot jogurt&pista
- Aman%439,99
- VP Dima492,00
- RIČ569,99
1.099,98 din/l 
Dicora gel za tus.prote.jogurt/pist.750
- Cash & Carry Plus339,98
- RIČ439,99
453,31 din/lDICORA London edt 40ml
- Trnava Promet572,00
- RIČ599,99
14.300,00 din/lDICORA Miami edt 40ml
- Trnava Promet572,00
- RIČ599,99
14.300,00 din/l






