Cene → Lična higijena i kozmetika → DICORA London edt 40ml
DICORA London edt 40ml
Pakovanje 40 ml 2 prodavnice Barkod 8429871992900
572,00 din
najjeftinije u prodavnici Trnava Promet
14.300,00 din/l
Najskuplje je 599,99 din, +5% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
572,00 din14.300,00 din/l
-
RIČ50 radnji u 21 mestu599,99 din14.999,75 din/l+27,99 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 28.09.2026. | 572,00 | 586,00 |
| 01.09.2026. | 572,00 | 586,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- Dicora London EDT 40ml for herRIČ
- DICORA London edt 40mlTrnava Promet
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−15%Dicora mleko za telo sa vit.b 400ml
- Sunce (Qvattro)%349,99
- VP Dima391,00
- Prima400,00
+6 prodavnica874,98 din/l
−15%Dicora mleko za telo sa vitaminom C 400ml
- Sunce (Qvattro)%349,99
- VP Dima391,00
- Prima400,00
+3 prodavnice874,98 din/l
Dicora gel za tus.sa vitaminom C 750ml
- Prima314,00
- Cash & Carry Plus339,99
- dm399,00
+1 prodavnica418,67 din/l
DICORA SAMPON ZA OSTECENU KOSU 400ML
- Sunce (Qvattro)299,99
- Prima314,00
- Soulfood329,99
749,98 din/l- −12%
Dicora set-kupka vitam.C 400ml+prot jogurt&pista
- Aman%439,99
- VP Dima492,00
- RIČ569,99
1.099,98 din/l
−11%Dicora set-mleko za tel.vitB 400ml+kup vit.C 400
- Aman%649,99
- RIČ789,99
- Tekijanka808,05
1.624,98 din/l
Dicora gel za tus.prote.jogurt/pist.750
- Cash & Carry Plus339,98
- RIČ439,99
453,31 din/lDICORA Miami edt 40ml
- Trnava Promet572,00
- RIČ599,99
14.300,00 din/l







