Cene → Lična higijena i kozmetika → Kosili Baby krema plava 200ml #6

Kosili Baby krema plava 200ml #6
Pakovanje 200 ml 9 prodavnica Barkod 8606012143340
255,00 din
najjeftinije u prodavnici Aksa
1.275,00 din/l
Najskuplje je 439,99 din, +73% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
255,00 din1.275,00 din/l
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula339,99 din1.699,95 din/l+84,99 din
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik349,99 din1.749,95 din/l+94,99 din
-
RIČ50 radnji u 21 mestu385,00 din1.925,00 din/l+130,00 din
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd412,00 din2.060,00 din/l+157,00 din
-
MercatorRadnje: Beograd429,99 din2.149,95 din/l+174,99 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta429,99 din2.149,95 din/l+174,99 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta430,00 din2.150,00 din/l+175,00 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta439,99 din2.199,95 din/l+184,99 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 255,00 | 398,50 |
| 26.09.2026. | 255,00 | 398,50 |
| 19.09.2026. | 299,95 | 412,00 |
| 01.09.2026. | 249,99 | 412,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- Kosili baby krema plava 200mlAksa
- KOSILI BABY KREMA 200ML PLAVAAleksandrović
- BABY KREMA KOSILI PLAVA 200mlCash & Carry Plus
- KOSILI BABY KREMA PLAVA 200MLEuro Ša M
- KREMA KOSILI 200ML PLAVAFortuna Market
- KREMA BABY KOSILI PLAVA 200MLIdea, Mercator, Roda
- Kosili Baby krema plava 200ml #6RIČ
- Kosili krema 0,2 plavaŠumadija Market
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−38 % po lKUPKA BABY PLAVA KOSILI 200ML
- Aksa159,00
- Cash & Carry Plus219,99
- Fortuna Market219,99
+10 prodavnica795,00 din/l
−31 % po lKUPKA I ŠAMPON BABY PLAVA KOSILI 200ML
- Aksa175,00
- Univerexport257,57
- Mega Maxi257,99
+4 prodavnice875,00 din/l
−21 % po lNEVENA BABY KUPKA 200ml PLAVA
- Sunce (Qvattro)201,49
- Idea · Mercator · Roda202,72
- Luki229,00
1.007,45 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

KOSILI BABY PUDER ROZE 100G
- Aksa135,00
- Senta Promet158,92
- Trnava Promet168,00
+13 prodavnica1.350,00 din/kg
KOSILI BABY KUPKA 200ml ROZE
- Aksa159,00
- Fortuna Market219,99
- Trnava Promet221,00
+11 prodavnica795,00 din/l
KOSILI BABY ŠTAPIĆI ZA UŠI PLAVI 60/1
- Aksa85,00
- Cash & Carry Plus114,99
- dm119,00
+7 prodavnica1,42 din/kom
−13%Kosili baby all natural šampon i kupka 400ml
- Aksa185,00
- dm339,00
- Lidl346,99
+6 prodavnica462,50 din/l
−13%Kosili baby šampon all natural 200ml
- Aksa159,00
- Trnava Promet221,00
- Šumadija Market225,00
+4 prodavnice795,00 din/l
Kosili Aqua Pure 99%voda vlaž/mar. 70/1
- Aleksandrović199,99
- dm209,00
- Idea · Mercator · Roda229,99
+1 prodavnica2,86 din/kom
Kosili baby kupka roze 500ml
- Aksa329,00
- Transkom 94375,00
658,00 din/l
Kosili baby mleko roze 200ml
- Aksa209,00
- Trlić249,99
1.045,00 din/l










