Cene → Lična higijena i kozmetika → KUPKA I ŠAMPON BABY PLAVA KOSILI 200ML

KUPKA I ŠAMPON BABY PLAVA KOSILI 200ML
Pakovanje 200 ml 7 prodavnica Barkod 8606012144620
175,00 din
najjeftinije u prodavnici Aksa
875,00 din/l
Najskuplje je 279,99 din, +60% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
175,00 din875,00 din/l
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 251,54 – 273,67 din257,57 din1.287,85 din/l+82,57 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta257,99 din1.289,95 din/l+82,99 din
-
MercatorRadnje: Beograd269,99 din1.349,95 din/l+94,99 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta269,99 din1.349,95 din/l+94,99 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad269,99 din1.349,95 din/l+94,99 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta279,99 din1.399,95 din/l+104,99 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 175,00 | 269,99 |
| 26.09.2026. | 175,00 | 269,99 |
| 01.09.2026. | 257,57 | 269,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- Kosili baby šampon i kupka plava 200mlAksa
- ŠAMPON I KUPKA PLAVA 200ML KOSILIIdea, Mercator, Roda
- Sampon i kupka plava Kosili 200mlMega Maxi
- ŠAMPON I KUPKA BABY PLAVA 200ML KOSILISuper Vero
- KUPKA I ŠAMPON BABY PLAVA KOSILI 200MLUniverexport
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
- −34 % po l
KUPKA DOBRO BABY 200ML
- Euro Ša M115,00
- Fortuna Market149,99
575,00 din/l
−23 % po lKUPKA BABY PAVLOGAL 200ML
- Univerexport134,40
- Aksa%155,00
- Super Vero217,99
672,00 din/l
−20 % po lMASA I MEDA SAMPON, KUPKA 300ML
- Cash & Carry Plus209,99
- Trnava Promet215,00
- Aksa239,00
+3 prodavnice699,97 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−25%KUPKA BABY 2025 BECUTAN 200ML
- Tekijanka%179,99
- Trnava Promet197,00
- Idea · Mercator · Roda%199,99
+21 prodavnica899,95 din/l
KUPKA I ŠAMPON BABY BECOLINO 500ML
- Metro279,98
- RIČ279,99
- Metalac Market299,00
+17 prodavnica559,96 din/l
−49%KUPKA I ŠAMPON BABY FA 250ML
- Trnava Promet199,00
- Fortuna Market199,99
- Univerexport%199,99
+17 prodavnica796,00 din/l
−13%KUPKA BABY PLAVA KOSILI 400ML
- Aksa275,00
- dm359,00
- Trnava Promet378,00
+16 prodavnica687,50 din/l
−13%KUPKA I ŠAMPON BABY PLAVA PUMPICA KOSILI 400ML
- Aksa305,00
- dm389,00
- Fortuna Market419,99
+16 prodavnica762,50 din/l
−30%KUPKA I ŠAMPON BABY 2025 BECUTAN 400ML
- Aksa%299,00
- dm319,00
- Euro Ša M346,00
+15 prodavnica747,50 din/l
−28%Kupka Palmolive Macadamia 750ML
- Sunce (Qvattro)349,99
- VUM%349,99
- Euro Ša M389,00
+15 prodavnica466,65 din/l
−30%KUPKA BABY 2025 BECUTAN 400ML
- Aksa%285,00
- Idea · Mercator · Roda%319,99
- dm339,00
+13 prodavnica712,50 din/l










