Cene → Mleko, mlečni proizvodi i jaja → Imlek ice latteCoffee 1L #9

Imlek ice latteCoffee 1L #9
Pakovanje 1 l 14 prodavnica Barkod 8601500137467
209,99 din
najjeftinije u prodavnici Cash & Carry Plus
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Kula
209,99 din/l
Najskuplje je 289,00 din, +38% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
209,99 din209,99 din/l
-
RIČ50 radnji u 21 mestu219,99 din219,99 din/l+10,00 din
-
229,99 din259,99 din229,99 din/l+20,00 din
-
229,99 din259,99 din229,99 din/l+20,00 din
-
229,99 din259,99 din229,99 din/l+20,00 din
-
Aleksandrović4 prodavnice: 229,99 din · Bor, Negotin229,99 din229,99 din/l+20,00 din
adrese radnji ▾
- Bor · MINI MARKET BOR, IX Brigade br.33229,99 din
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.49229,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 6229,99 din
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 7229,99 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad239,99 din239,99 din/l+30,00 din
-
Gomex157 radnji u 102 mesta249,99 din249,99 din/l+40,00 din
-
Aroma92 radnje u 8 mesta249,99 din249,99 din/l+40,00 din
-
Čutura39 radnji u 17 mesta249,99 din249,99 din/l+40,00 din
-
Aman301 radnja u 93 mesta259,99 din259,99 din/l+50,00 din
-
Maxi404 radnje u 78 mesta259,99 din259,99 din/l+50,00 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta259,99 din259,99 din/l+50,00 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta289,00 din289,00 din/l+79,01 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 01.10.2026. | 209,99 | 249,99 |
| 22.09.2026. | 209,99 | 249,99 |
| 01.09.2026. | 209,99 | 254,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- ICE LATTE COFFE 1L IMLEKAleksandrović
- IMLEK ICE LATTE COFFEE 1L TBEDGEAman
- ICE LATTE COFFEE 1L TBE IMLEKAroma, City
- KAFA ICE LATTECOFFEE 1L IMLEKCash & Carry Plus
- KAFA SA MLEKOM ICE LATTE COFFEE 1L IMLEKČutura
- HLADNA KAFA IMLEK ICE COFFEE LATTE EDGE TB 1LGomex
- NAPITAK ICE LATTE COFFEE 1L IMLEKIdea, Mercator, Roda
- Ice latte coffee Imlek 1l TBEdgeMaxi, Mega Maxi
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−24%IMLEK MOJA KRAVICA MASLAC 125G
- Aleksandrović249,99
- Idea · Mercator · Roda%249,99
- Senta Promet%249,99
+33 prodavnice1.999,92 din/kg
−20%IMLEK MOJA KRAVICA KREM SIR 100G
- Metro%75,00
- Cash & Carry Plus79,99
- Idea · Mercator · Roda%79,99
+32 prodavnice750,00 din/kg
−19%IMLEK MOJA KRAVICA KREM SIR 200G
- Metro%157,00
- Medius%174,90
- Cash & Carry Plus179,99
+34 prodavnice785,00 din/kg
−17%IMLEK PROTEIN COKO SEJK 0.3L PET
- Cash & Carry Plus154,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Profi · Shop&Go%154,99
- Metro159,98
+24 prodavnice516,63 din/l
−17%IMLEK PROTEIN VANILA SEJK 0.3l pet
- Leon153,99
- Cash & Carry Plus154,99
- Maxi · Mega Maxi · Shop&Go%154,99
+26 prodavnica513,30 din/l
−17%IMLEK PROTEIN JAGODA SEJK 0.3L PET
- Cash & Carry Plus154,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Shop&Go%154,99
- Metro159,98
+23 prodavnice516,63 din/l
−13%IMLEK FLERT CAFFELATTE CAPPUCCINO 0.27L PET
- Metro%120,00
- Cash & Carry Plus128,99
- Idea · Mercator · Roda%129,99
+23 prodavnice444,44 din/l
−13%IMLEK NERA CAFFE CAPPUCCINO 0.23L CASA
- Aleksandrović119,99
- Metro%120,00
- Cash & Carry Plus124,99
+25 prodavnica521,70 din/l



