Cene → Prerađeno voće i povrće → Feferoni 340g #6 *Boki*
Feferoni 340g #6 *Boki*
Pakovanje 340 g 2 prodavnice Barkod 8600103783033
189,99 din
najjeftinije u prodavnici Čutura, na akciji do 15.10.
558,79 din/kg
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Najskuplje je 199,99 din, +5% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
189,99 din219,99 din558,79 din/kg
-
RIČ50 radnji u 21 mestu199,99 din588,21 din/kg+10,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 190,00 | 199,99 |
| 01.09.2026. | 190,00 | 199,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- FEFERONA LJUTA 340gr BOKI FOODCash & Carry Plus
- FEFERONI 340G BOKIČutura
- Feferoni 340g #6 *Boki*RIČ
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

FEFERONI LJUTI 720G CERIO
- Cash & Carry Plus268,69
- Čutura309,99
- Idea412,02
+7 prodavnica419,83 din/kg
−16%FEFERONI OFICIRKA 210ML PRONTO
- Metalac Market125,00
- Idea%129,99
- Mercator%129,99
+7 prodavnica595,24 din/lFEFERONI TO 350G "MILSA" 212
- ZAM139,90
- Tekijanka147,12
- Europrom149,90
+7 prodavnica399,71 din/kgFEFERONI 40G TO ""MILSA"
- Podunavlje34,99
- VUM34,99
- Metalac Market39,00
+6 prodavnica874,75 din/kgFEFERONI SA SIROM 370g
- Aleksandrović299,99
- Čutura379,99
- Prima399,00
+4 prodavnice810,78 din/kgFEFERONI PRONTO 720ml
- Cash & Carry Plus219,98
- Euro Ša M236,00
- Šumadija Market248,00
+2 prodavnice305,53 din/l
−13%FEFERONI LJUTI 340g MILSA
- BB Trade106,97
- Čutura%139,99
- Mikromarket147,00
+2 prodavnice314,62 din/kgFEFERONI PIKANT 370g MPK
- Cash & Carry Plus179,99
- Trlić179,99
- Aleksandrović199,99
+1 prodavnica486,46 din/kg















