Cene → Sveže i prerađeno meso → Pileca pasteta 150g #21 *Yuhor*

Pileca pasteta 150g #21 *Yuhor*
Pakovanje 150 g 10 prodavnica Barkod 8600084051862
109,99 din
najjeftinije u prodavnici VUM
733,27 din/kg
Najskuplje je 155,00 din, +41% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
109,99 din733,27 din/kg
-
Leon48 radnji u 32 mesta110,99 din739,93 din/kg+1,00 din
-
RIČ50 radnji u 21 mestu114,99 din766,60 din/kg+5,00 din
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik124,99 din833,27 din/kg+15,00 din
-
Europrom48 radnji u 24 mesta129,90 din866,00 din/kg+19,91 din
-
131,99 din879,93 din/kg+22,00 din
adrese radnji ▾
- mesto nije navedeno · Metro131,99 din
- Beograd · Metro, Zemun131,99 din
- Beograd · Metro, Krnjača131,99 din
- Beograd · Metro, Vidikovac131,99 din
- Kragujevac · Metro131,99 din
- Niš · Metro131,99 din
- Novi Sad · Metro131,99 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu142,00 din946,67 din/kg+32,01 din
-
Tekijanka42 radnje u 23 mesta142,89 din952,60 din/kg+32,90 din
-
Aroma92 radnje u 8 mesta149,99 din999,93 din/kg+40,00 din
-
Morava30 radnji u 7 mesta155,00 din1.033,33 din/kg+45,01 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 109,99 | 129,90 |
| 01.09.2026. | 109,99 | 129,90 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- PASTETA PILECA YUHOR 150GAroma, City
- PASTETA PILECA 150g YUHOREuroprom
- PAŠTETA YUHOR 150G PILEĆAFortuna Market
- PAST.YUHOR PILECA 150GLeon
- 150G YUHOR PILECA PASTETA-STAND.-VAR.Metro
- PASTETA 150G PILECA "YUHOR"Morava
- PASTETA PILECA 150G YUHOR LIM.Prima
- Pile}a pa{teta 150g #21 *Yuhor*RIČ
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
−32 % po kgPAŠTETA PILEĆA BARBA 180G
- Mere89,90
- Mega Maxi89,99
- Profi89,99
+3 prodavnice499,44 din/kg
−28 % po kgCARNEX PILECA PIKANT PASTETA 95G
- VUM49,99
- Morava79,00
- Senta Promet109,40
+9 prodavnica526,21 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−20%PILEĆA PRSA CEKIN 350G
- Univerexport%369,99
- RIČ389,99
- Metalac Market399,00
+14 prodavnica1.057,11 din/kg
−36%PILECA PASTETA 95g POLI GOURMET
- Idea%70,99
- Mercator%70,99
- Roda%70,99
+13 prodavnica747,26 din/kg
PILECA PASTETA 95g POLI KIDS
- Prima89,00
- Idea111,37
- Mercator111,37
+11 prodavnica936,84 din/kg
−18%PILEĆA PRSA U OMOTU CARNEX 350G
- Euro Ša M290,90
- Maxi%349,99
- Maxi Online%349,99
+11 prodavnica831,14 din/kg
−27%PILECA PRSA DIMLJENA NAREZAK SLAJS 100G PERUTNINA
- Profi124,99
- Maxi144,99
- Maxi Online144,99
+11 prodavnica1.249,90 din/kg
−13%PILECA PRSA 350G PERUTNINA
- VP Dima%309,90
- Metalac Market319,00
- Idea%339,99
+9 prodavnica885,43 din/kg
−9%PILEĆA PRSA CARNEX RF
- Europrom899,90
- Maxi%999,00
- Mega Maxi%999,00
+8 prodavnica449,95 din/kg
PILEĆA PRSA CEKIN RF
- Euro Ša M960,00
- RIČ969,99
- Transkom 94989,90
+8 prodavnica












