Cene → Lična higijena i kozmetika → Gel za Brijanje Gillette 200 ml Series Moisturising P&G

Gel za Brijanje Gillette 200 ml Series Moisturising P&G
Pakovanje 200 ml 8 prodavnica Barkod 7702018622252
299,90 din
najjeftinije u prodavnici ZAM, na akciji do 25.10.
1.499,50 din/l
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Najskuplje je 669,99 din, +123% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
299,90 din449,90 din1.499,50 din/l
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta473,00 din2.365,00 din/l+173,10 din
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik499,99 din2.499,95 din/l+200,09 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta513,50 din2.567,50 din/l+213,60 din
-
dm136 radnji u 48 mesta589,00 din2.945,00 din/l+289,10 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad609,99 din3.049,95 din/l+310,09 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta626,99 din3.134,95 din/l+327,09 din
-
RIČ50 radnji u 21 mestu669,99 din3.349,95 din/l+370,09 din
🛵 Dostava preko Wolta: Maxi (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 04.10.2026. | 449,90 | 551,25 |
| 17.09.2026. | 449,90 | 551,25 |
| 01.09.2026. | 449,90 | 513,50 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- Gillette s.gel za bri. moisturis. 200mldm
- GOLLETTE GEL 200ML SERIES MOISTURISINGEuro Ša M
- PENA ZA BRIJANJE GILLETTE MOISTURIZING 200MLFortuna Market
- Gel za brij.Prosper Shave Gillette 200mlMega Maxi
- GILLETTE GEL ZA BRIJANJE 2Mikromarket
- Gillette Gel 200ml series MoisturisingRIČ
- GEL ZA BRIJANJE GILLETTE 200ML SERIES MOISTURISING P&GSuper Vero
- GILLETTE SH.GEL 200ML MOISTURISINGZAM
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−33%Gel za Tuširanje Original Felce Azzura 650 ml
- Leon289,99
- ZAM299,90
- Podunavlje299,99
+33 prodavnice446,14 din/l
−50%Gel za Tuširanje Men Sport Fa 250 ml
- Leon%179,99
- Univerexport%198,99
- Trnava Promet199,00
+29 prodavnica719,96 din/l
−50%Gel za Tuširanje Men Sport Fa 400 ml
- Super Vero%239,99
- Europrom299,90
- Idea · Mercator · Roda%299,99
+24 prodavnice599,98 din/l
−50%Gel za Tuširanje Magic Oil Pink Jasmine Fa 400 ml
- Idea · Mercator · Roda%299,99
- Univerexport%309,99
- Cash & Carry Plus329,99
+23 prodavnice749,98 din/l
−21%Gel za Tuširanje Men Captain Old Spice 400 ml
- Senta Promet319,99
- Trnava Promet337,00
- ZAM%349,90
+25 prodavnica799,98 din/l
−28%Gel za Tuširanje Milk&Honey Palmolive 500 Ml+250 ml
- RIČ329,99
- Sunce (Qvattro)349,99
- VUM%349,99
+25 prodavnica439,99 din/l
−33%Gel za Tuširanje Red Code Str8 400 ml
- Trnava Promet%259,00
- Morava275,00
- Senta Promet279,99
+25 prodavnica647,50 din/l
−17%Gel za Tuširanje Men Pure Impact Nivea 250 ml
- Sunce (Qvattro)211,99
- Trnava Promet222,00
- Fortuna Market229,99
+24 prodavnice847,96 din/l












