Cene → Lična higijena i kozmetika → PENA ZA BRIJANJE SERIES SHOOTHING GILLETTE 250ML

PENA ZA BRIJANJE SERIES SHOOTHING GILLETTE 250ML
Pakovanje 250 ml 8 prodavnica Barkod 8006530154710
329,99 din
najjeftinije u prodavnici VUM
1.319,96 din/l
Najskuplje je 569,99 din, +73% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
329,99 din1.319,96 din/l
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula379,99 din1.519,96 din/l+50,00 din
-
VP Dima45 radnji u 26 mesta399,00 din1.596,00 din/l+69,01 din
-
Metalac Market81 radnja u 60 mesta399,00 din1.596,00 din/l+69,01 din
-
Europrom48 radnji u 24 mesta399,90 din1.599,60 din/l+69,91 din
-
Univerexport akcija do 30.09.✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana217 radnji u 89 mesta · 531,99 – 569,99 din429,99 din544,99 din1.719,96 din/l+100,00 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad519,99 din2.079,96 din/l+190,00 din
-
Lilly247 radnji u 82 mesta569,99 din2.279,96 din/l+240,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 28.09.2026. | 329,99 | 399,45 |
| 20.09.2026. | 329,99 | 399,45 |
| 18.09.2026. | 379,99 | 399,95 |
| 01.09.2026. | 379,99 | 399,90 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- PENA ZA BRIJANJE GILLETTE SOOTHING 250mlCash & Carry Plus
- GILLETTE PENA SER SOOTH250ml-710Europrom
- GILLETTE SERIES SOOTHING PENA ZA BRIJANJE 200MLLilly
- Pena Za Brijanje GILLETTE Series Sooth 250 mlMetalac Market
- PENA ZA BRIJANJE GILLETTE SERIES SOOTHING 250ML P&GSuper Vero
- PENA ZA BRIJANJE SERIES SHOOTHING GILLETTE 250MLUniverexport
- GILLETTE FOAM SOOTHING 250 MLVP Dima
- GILLETTE PENA ZA BRIJ SER SOOTH 250MLVUM
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−60 % po lPENA ZA BRIJANJE SOLO 300ML
- VP Dima159,00
- Cash & Carry Plus179,99
- Trnava Promet196,00
+9 prodavnica530,00 din/l
−60 % po lPENA ZA BRIJANJE REGULAR SOLO 300ML
- VP Dima160,00
- Cash & Carry Plus170,00
- Trnava Promet196,00
+8 prodavnica533,33 din/l
−58 % po lPENA "LMX" BLUE 400ML-ZA BRIJANJE 574 L100-2
- Aleksandrović219,90
- Euro Ša M256,00
549,75 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−28%PENA ZA KOSU POWER CASHMERE TAFT 200ML
- Morava%325,00
- Europrom399,90
- Trnava Promet402,00
+24 prodavnice1.625,00 din/l
−50%PENA ZA KOSU CRVENA TAFT 200ML
- dm%319,00
- Morava%325,00
- Europrom399,90
+22 prodavnice1.595,00 din/l
−27%PENA ZA BRIJANJE SENSITIVE NIVEA 200ML
- Sunce (Qvattro)349,99
- Euro Ša M364,00
- Idea%399,99
+19 prodavnica1.749,95 din/l
Pena za brijanje NIVEA 0200 protect&care
- Trnava Promet303,00
- ZAM349,90
- Sunce (Qvattro)349,99
+18 prodavnica1.515,00 din/l
−10%PENA ZA KOSU INTESA 300ML
- Aroma232,70
- Trnava Promet271,00
- Čutura279,99
+18 prodavnica775,67 din/l
−33%PENA ZA BRIJANJE SENSITIVE GILLETTE 200ML
- Transkom 94165,00
- Idea%250,00
- Mercator%250,00
+16 prodavnica825,00 din/l
−29%PENA ZA BRIJANJE MEN DEEP NIVEA 200ML
- Trnava Promet303,00
- Cash & Carry Plus325,00
- ZAM349,90
+16 prodavnica1.515,00 din/l
−30%PENA ZA BRIJANJE SENSITIVE GILLETTE 200ML+100ML
- Idea%260,00
- Mercator%260,00
- Roda%260,00
+15 prodavnica866,67 din/l












