Cene → So i začini → Thomy majonez 80g kesica #20

Thomy majonez 80g kesica #20
Pakovanje 80 g 2 prodavnice Barkod 7610100031731
41,00 din
najjeftinije u prodavnici Euro Ša M
512,50 din/kg
Najskuplje je 89,90 din, +119% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
41,00 din512,50 din/kg
-
Europrom48 radnji u 24 mesta89,90 din1.123,75 din/kg+48,90 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 28.09.2026. | 41,00 | 89,90 |
| 01.09.2026. | 41,00 | 89,90 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- THOMY MAJONEZ KESICA 85GREuro Ša M
- MAJONEZ THOMY 80G KESICAEuroprom
- Thomy majonez 80g kesica #20RIČ
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

Thomy Chili 80g #24
- Euro Ša M81,00
- RIČ89,99
- Aman94,99
1.012,50 din/kg
THOMY MAJONEZ 20GR KESA
- Trlić29,99
- Europrom32,90
- Čutura34,99
1.499,50 din/kg
THOMY BELI LUK 80G
- Euro Ša M78,00
- Super Vero105,99
975,00 din/kg
THOMY MAJONEZ 160g
- Trlić129,99
- Europrom149,90
812,44 din/kg
THOMY MAJONEZ 80g
- Trlić79,99
- Senta Promet99,99
999,88 din/kg
Thomy Tartar kesica 80g #24
- RIČ84,99
- Sunce (Qvattro)94,99
1.062,38 din/kg






