Cene → Bezalkoholna pića, kafa i čaj → Napitak Izo Limun Zero 750 ml Oshee

Napitak Izo Limun Zero 750 ml Oshee
Pakovanje 750 ml 5 prodavnica Barkod 5908260251550
119,99 din
najjeftinije u prodavnici RIČ
159,99 din/l
Najskuplje je 129,99 din, +8% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
119,99 din159,99 din/l
-
Roda32 radnje u 22 mesta119,99 din159,99 din/l
-
MercatorRadnje: Beograd124,99 din166,65 din/l+5,00 din
-
Europrom48 radnji u 24 mesta129,90 din173,20 din/l+9,91 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta129,99 din173,32 din/l+10,00 din
🛵 Dostava preko Wolta: Roda · Mercator · Idea (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 04.10.2026. | 119,99 | 124,99 |
| 01.09.2026. | 119,99 | 124,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- OSHEE LIMUN ZERO 750mlEuroprom
- NAPITAK IZO LIMUN ZERO 750ML OSHEEIdea, Mercator, Roda
- Oshee Limun Zero 750ml.pet #6RIČ
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−45 % po lVoćni Napitak Next Lemonade Limun 1,25 l PET
- BB Trade%109,99
- Univerexport%109,99
- Cash & Carry Plus119,99
+35 prodavnica87,99 din/l
−45 % po lVoćni Napitak Next Lemonade Limun Jagoda 1,25 l PET
- Idea · Mercator · Roda%109,99
- Univerexport%109,99
- Cash & Carry Plus120,65
+23 prodavnice87,99 din/l
−45 % po lVoćni Napitak Next Lemonade Limun Nana 1,25 l PET
- BB Trade%109,99
- Univerexport%109,99
- Cash & Carry Plus120,65
+34 prodavnice87,99 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−29%Napitak Voćni Bravo Sunny Jagoda 1,5 l PET Rauch
- Trnava Promet119,00
- Europrom119,90
- Prima%119,90
+37 prodavnica79,33 din/l
−20%Napitak Aqua Viva Sport Peach 0,33 l
- Senta Promet%79,90
- ZAM%79,90
- Cash & Carry Plus84,99
+32 prodavnice242,12 din/l
−20%Napitak Aqua Viva Sport Tropic 0,33 l
- Senta Promet%79,90
- ZAM%79,90
- Cash & Carry Plus84,99
+31 prodavnica242,12 din/l
−20%Napitak Aqua Viva Sport Cranberry 0,33 l
- Senta Promet%79,90
- ZAM%79,90
- Cash & Carry Plus84,99
+30 prodavnica242,12 din/l
−26%Napitak Powerade Mountain Blast Izotonik 0,5 l PET
- Cash & Carry Plus94,99
- ZAM%99,90
- Gomex%99,99
+24 prodavnice189,98 din/l
−22%Napitak Next Classic Breskva 1,5 l Brik
- Aman%159,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi%164,99
- Cash & Carry Plus169,99
+21 prodavnica106,66 din/l
−26%Napitak Powerade Active Water Lemon Lime 0,5 l
- Cash & Carry Plus99,99
- Idea · Mercator · Roda%99,99
- Trlić%99,99
+20 prodavnica199,98 din/l
−26%Napitak Powerade Active Water Peach Apple 0,5 l
- Cash & Carry Plus99,99
- Gomex%99,99
- Idea · Mercator · Roda%99,99
+20 prodavnica199,98 din/l










