Cene → Bezalkoholna pića, kafa i čaj → VOĆNI NAPITAK NEXT LEMONADE LIMUN JAGODA 1,25L PET

VOĆNI NAPITAK NEXT LEMONADE LIMUN JAGODA 1,25L PET
Pakovanje 1,25 l 27 prodavnica Barkod 5449000059185
109,99 din
najjeftinije u prodavnici Mega Maxi, na akciji do 30.09.
87,99 din/l
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Najskuplje je 159,99 din, +45% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
109,99 din138,99 din87,99 din/l
-
109,99 din138,99 din87,99 din/l
-
109,99 din138,99 din87,99 din/l
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula120,65 din96,52 din/l+10,66 din
-
124,99 din139,99 din99,99 din/l+15,00 din
-
Aleksandrović21 prodavnica: 134,99 din · Negotin, Bor, Zaječar, Bukovče, Jabukovac, Kladovo, Radujevac, Samarinovac, Štubik134,99 din107,99 din/l+25,00 din
adrese radnji ▾
- Bor · MINI MARKET BOR, IX Brigade br.33134,99 din
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.49134,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 6134,99 din
- Bukovče · Market Bukovče, Dimitrija Belivakića 2/5134,99 din
- Jabukovac · Market Jabukovac, Jabukovac bb134,99 din
- Kladovo · MARKET PLUS KLADOVO, Lole Ribara 38134,99 din
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 7134,99 din
- Negotin · CITY MARKET BOR, Moše Pijade 26134,99 din
- Negotin · MARKET & DISKONT NEGOTIN, Stanka Paunovića 43134,99 din
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 10134,99 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 15134,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb134,99 din
- Negotin · Mini Market, Veljka Vlahovića LC-2134,99 din
- Negotin · STOP-SHOP Market, 12. Septembar bb134,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68134,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36134,99 din
- Radujevac · Market Radujevac, Svetog Save 25134,99 din
- Samarinovac · Merkur, Negotinska 6134,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović 2-Zajecar, Nikole Pasica br.99134,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović-Zaječar, Crvene Armije 296134,99 din
- Štubik · Market Štubik, Štubik bb134,99 din
-
Podunavlje144 radnje u 73 mesta134,99 din107,99 din/l+25,00 din
-
RIČ50 radnji u 21 mestu134,99 din107,99 din/l+25,00 din
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta137,31 din109,85 din/l+27,32 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta138,00 din110,40 din/l+28,01 din
-
138,50 din110,80 din/l+28,51 din
adrese radnji ▾
- Beograd · Metro, Zemun138,50 din
- Beograd · Metro, Krnjača138,50 din
- Beograd · Metro, Vidikovac138,50 din
- Kragujevac · Metro138,50 din
- Niš · Metro138,50 din
- Novi Sad · Metro138,50 din
-
ZAM25 radnji u 9 mesta139,90 din111,92 din/l+29,91 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta139,97 din111,98 din/l+29,98 din
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik139,99 din111,99 din/l+30,00 din
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd140,00 din112,00 din/l+30,01 din
-
Morava30 radnji u 7 mesta142,00 din113,60 din/l+32,01 din
-
MercatorRadnje: Beograd144,99 din115,99 din/l+35,00 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta144,99 din115,99 din/l+35,00 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta144,99 din115,99 din/l+35,00 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta145,00 din116,00 din/l+35,01 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 142,85 – 154,01 din148,43 din118,74 din/l+38,44 din
-
Luki59 radnji u 35 mesta149,00 din119,20 din/l+39,01 din
-
Soulfood69 radnji u 9 mesta149,99 din119,99 din/l+40,00 din
-
Aroma92 radnje u 8 mesta149,99 din119,99 din/l+40,00 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu151,00 din120,80 din/l+41,01 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta159,99 din127,99 din/l+50,00 din
-
Aman301 radnja u 93 mesta159,99 din127,99 din/l+50,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 28.09.2026. | 114,90 | 140,00 |
| 01.09.2026. | 114,90 | 140,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- NEXT LIMUN-JAGODA 1.25LAleksandrović
- SOK NEXT LIMUN JAGODA 1.25LAman
- NEXT LEMONADES LEMON STRAWBERRY 1,25L PETAroma, City
- SOK NEXT LIMUNADA JAGODA 1.25L PETBB Trade, Idea, Mercator, Roda
- SOK NEXT ZERO LEMONADE STRAWBERRY&LEMON 1.25LCash & Carry Plus
- 1.25 PET NEXT ZERO LEMON STRBW RSEuro Ša M
- SOK NEXT LEMONADE 125L LIMUN JAGODAFortuna Market
- SOK NEXT PINK LEMONADE 1.25LGomex
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−32 % po lVOĆNI NAPITAK TUBE LEMONADE LIMUN MANDARINA 1,5L
- VP Dima89,90
- Maxi%114,99
- Mega Maxi%114,99
+28 prodavnica59,93 din/l
−24 % po lVOĆNI NAPITAK TUBE LEMONADE LIMUN 1,5L PET
- Aman%99,99
- Maxi%99,99
- Mega Maxi%99,99
+34 prodavnice66,66 din/l
−25 % po lVOĆNI NAPITAK BRAVO JAGODA 1,5L PET
- Transkom 9499,00
- Trnava Promet119,00
- Europrom119,90
+37 prodavnica66,00 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−22%VOĆNI NEKTAR NECTAR FAMILY BOROVNICA 1L BRIK
- Morava%145,00
- Cash & Carry Plus159,99
- Trnava Promet%160,00
+38 prodavnica145,00 din/l
VOĆNI NAPITAK TUBE ORANGE 1,5L PET
- Cash & Carry Plus124,99
- Leon131,99
- Trnava Promet134,00
+37 prodavnica83,33 din/l
−13%VOĆNI NAPITAK NEXT JOY VIŠNJA 1,5L PET
- Šumadija Market119,90
- Cash & Carry Plus134,99
- Gomex%139,99
+37 prodavnica79,93 din/l
VOĆNI NAPITAK TUBE RED MIX 1,5L PET
- Cash & Carry Plus124,99
- Trnava Promet134,00
- Europrom139,90
+37 prodavnica83,33 din/l
−33%VOĆNI NAPITAK BRAVO JAGODA 1,5L PET
- Transkom 9499,00
- Trnava Promet119,00
- Europrom119,90
+37 prodavnica66,00 din/l
VOĆNI NAPITAK TUBE MULTIVITAMIN 1,5L PET
- Cash & Carry Plus124,99
- Leon131,99
- Trnava Promet134,00
+37 prodavnica83,33 din/l
−23%VOĆNI NEKTAR NECTAR FAMILY BRESKVA 0,2L BRIK
- Metalac Market%39,99
- Leon41,99
- Univerexport%41,99
+36 prodavnica199,95 din/l
VOĆNI SOK LIFE JABUKA 100% 1L BRIK
- Trnava Promet182,00
- Cash & Carry Plus184,99
- Transkom 94189,00
+36 prodavnica182,00 din/l





