Cene → Bezalkoholna pića, kafa i čaj → Vindi nektar multivitamin 0.2l #24 Vind

Vindi nektar multivitamin 0.2l #24 Vind
Pakovanje 200 ml 3 prodavnice Barkod 3850108078237
64,90 din
najjeftinije u prodavnici Europrom
324,50 din/l
Najskuplje je 71,00 din, +9% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
64,90 din324,50 din/l
-
Aleksandrović4 prodavnice: 69,99 din · Bor, Kladovo, Negotin69,99 din349,95 din/l+5,09 din
adrese radnji ▾
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.4969,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 669,99 din
- Kladovo · MARKET PLUS KLADOVO, Lole Ribara 3869,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb69,99 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu71,00 din355,00 din/l+6,10 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 01.10.2026. | 64,90 | 64,99 |
| 01.09.2026. | 64,90 | 64,99 |
Promene cene
- Aleksandrović 30.09. 64,99 → 69,99 din +8%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- VINDI DISNY 0.2L MULTIVITAMINAleksandrović
- VINDI NEKTAR MULTIVITAMIN 0.2LEuroprom
- SOK BR.MULTIVIT.NEK.0.2L ANA ELSA VINDIPrima
- Vindi nektar multivitamin 0.2l #24 VindRIČ
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
Vindi Disney Jagoda 0,2 l Prizma Sok
- Europrom69,90
- Aleksandrović69,99
- Čutura69,99
+3 prodavnice349,50 din/lVindi nektar jabuka 0.2l #24 Vindija
- Europrom64,90
- Aleksandrović64,99
- RIČ64,99
+1 prodavnica324,50 din/l
Vindi nektar Borovnica + vit 0.2l Vindija
- RIČ64,99
- Europrom69,90
- Prima71,00
324,95 din/l
Vindi Juice Jabuka 0,2 l 100%
- Aleksandrović69,99
- Prima81,00
349,95 din/l





