Cene → Bezalkoholna pića, kafa i čaj → Vindi nektar jabuka 0.2l #24 Vindija
Vindi nektar jabuka 0.2l #24 Vindija
Pakovanje 200 ml 4 prodavnice Barkod 3850108078183
64,90 din
najjeftinije u prodavnici Europrom
324,50 din/l
Najskuplje je 71,00 din, +9% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
64,90 din324,50 din/l
-
RIČ50 radnji u 21 mestu64,99 din324,95 din/l+0,09 din
-
Aleksandrović22 radnje u 9 mesta64,99 din324,95 din/l+0,09 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu71,00 din355,00 din/l+6,10 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 64,90 | 64,99 |
| 01.09.2026. | 64,90 | 64,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- VINDI DISNY 0.2L JABUKAAleksandrović
- VINDI NEKTAR JABUKA+VIT C+CA 0.2Europrom
- SOK BR.JABUKA.NEK.0.2L CARS VINDIPrima
- Vindi nektar jabuka 0.2l #24 VindijaRIČ
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
- −65 % po l
Sok Verde Jabuka Nektar Brik 0,2 l
- Medius22,99
- Cash & Carry Plus23,99
- Aleksandrović24,99
+3 prodavnice114,95 din/l
−48 % po lNektar Jabuka 200 ml Lumpi
- Idea · Mercator · Roda33,99
169,95 din/l
−39 % po lVoćni Nektar Nectar Family Jabuka 0,2 l Brik
- Šumadija Market39,90
- VUM%39,99
- Idea · Mercator · Roda%44,99
+34 prodavnice199,50 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
Vindi Disney Jagoda 0,2 l Prizma Sok
- Europrom69,90
- Aleksandrović69,99
- Čutura69,99
+3 prodavnice349,50 din/l
Vindi nektar Borovnica + vit 0.2l Vindija
- RIČ64,99
- Europrom69,90
- Prima71,00
324,95 din/l
Vindi nektar multivitamin 0.2l #24 Vind
- Europrom64,90
- Aleksandrović69,99
- Prima71,00
324,50 din/l
Vindi Juice Jabuka 0,2 l 100%
- Aleksandrović69,99
- Prima81,00
349,95 din/l





