Cene → Alkoholna pića → VINO BELO NATARA CHARDONNAY 0.75L
VINO BELO NATARA CHARDONNAY 0.75L
Pakovanje 750 ml 4 prodavnice Barkod 5998816762005
259,99 din
najjeftinije u prodavnici Cash & Carry Plus
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Kula
346,65 din/l
Najskuplje je 399,90 din, +54% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
259,99 din346,65 din/l
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta299,90 din399,87 din/l+39,91 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 355,43 – 388,75 din366,54 din488,72 din/l+106,55 din
-
ZAM25 radnji u 9 mesta399,90 din533,20 din/l+139,91 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 259,99 | 333,22 |
| 01.09.2026. | 259,99 | 333,22 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- VINO NATARA CHARDONAY SUVO BELO 0.75lCash & Carry Plus
- VINO NATARA 0.75 CHARDONAY SUVO BELOSenta Promet
- VINO BELO NATARA CHARDONNAY 0.75LUniverexport
- VINO NATARA CHARDONAY SUVO BELO VINO 0.75LZAM
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−48 % po lVINO BELO ŽDREBAC SMEDERVKA ČOKA 1L
- Sunce (Qvattro)179,90
- Šumadija Market249,00
- VP Dima327,24
+20 prodavnica179,90 din/l
−48 % po lVINO BELO ŠPRICER RUBIN 0,5L
- Fortuna Market%89,99
- Trnava Promet93,00
- Cash & Carry Plus94,99
+28 prodavnica179,98 din/l- −43 % po l
VINO BELO TREPTAJ 1L 1/6
- Luki199,00
- VP Dima244,00
199,00 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

VINO CRVENO ŽDREPČEVA KRV ČOKA 1L NB
- Trnava Promet386,00
- Aleksandrović389,99
- Sunce (Qvattro)389,99
+38 prodavnica386,00 din/l
−22%VINO VOĆNO SANGRIA CRVENA ČOKA 1L
- Aleksandrović369,99
- Trnava Promet389,00
- Mere392,90
+37 prodavnica369,99 din/l
VINO BELO SMEDERVKA TIKVEŠ 1L
- Transkom 94369,00
- Lidl469,99
- Cash & Carry Plus484,99
+37 prodavnica369,00 din/l
VINO ROZE TIKVEŠ 1L
- Trnava Promet443,00
- Cash & Carry Plus449,99
- Sunce (Qvattro)459,99
+36 prodavnica443,00 din/l
−9%VINO VOĆNO KUPINA ČOKA 0,75L
- Šumadija Market389,90
- Cash & Carry Plus499,99
- Fortuna Market%499,99
+35 prodavnica519,87 din/l
−22%VINO CRVENO ŽDREPČEVA KRV ČOKA 0.75L
- Aleksandrović399,99
- Univerexport%399,99
- VP Dima414,00
+33 prodavnice533,32 din/l
−22%VINO VOĆNO SANGRIA BELA ČOKA 1L
- Aleksandrović369,99
- Trnava Promet389,00
- Cash & Carry Plus399,99
+32 prodavnice369,99 din/l
VINO CRVENO KRATOŠIJA TIKVEŠ 1L
- Trnava Promet455,00
- BB Trade469,97
- Sunce (Qvattro)479,99
+31 prodavnica455,00 din/l










