Cene → Bezalkoholna pića, kafa i čaj → Ledeni Čaj Nestea Mango i Ananas 0,5 l

Ledeni Čaj Nestea Mango i Ananas 0,5 l
Pakovanje 500 ml 4 prodavnice Barkod 5942289012693
89,99 din
najjeftinije u prodavnici Trlić
179,98 din/l
Najskuplje je 113,99 din, +27% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
89,99 din179,98 din/l
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta109,00 din218,00 din/l+19,01 din
-
Aman301 radnja u 93 mesta109,99 din219,98 din/l+20,00 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 109,99 – 120,99 din113,99 din227,98 din/l+24,00 din
🛵 Dostava preko Wolta: Aman · Univerexport (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 04.10.2026. | 89,99 | 109,50 |
| 20.09.2026. | 89,99 | 109,50 |
| 01.09.2026. | 89,99 | 104,50 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- LEDENI CAJ ANANAS MANGO NESTEA 0.5LAman
- VEND.NESTEA MANGO/ANANAS 0.5LMikromarket
- NESTEA LEDENI CAJ MANGO ANANAS 0.5lTrlić
- LEDENI ČAJ NESTEA MANGO I ANANAS 0,5LUniverexport
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−21%Ledeni Čaj Fuze Tea Breskva i Ruža 1,5 l
- Cash & Carry Plus144,99
- VP Dima149,90
- Aroma%149,99
+35 prodavnica96,66 din/l
−15%Ledeni Čaj Fuze Tea Breskva i Ruža 0,5 l
- Cash & Carry Plus84,99
- Gomex%84,99
- Profi84,99
+33 prodavnice169,98 din/l
−13%Ledeni Čaj Fuze Tea Šumsko Voće 0,5 l
- Transkom 9479,90
- Cash & Carry Plus84,99
- VP Dima85,00
+33 prodavnice159,80 din/l
−21%Ledeni Čaj Fuze Tea Šumsko Voće 1,5 l
- Čutura119,99
- Cash & Carry Plus144,99
- VP Dima149,90
+33 prodavnice79,99 din/l
−22%Ledeni Čaj Lipton Black Peach 1,5 l PET
- Maxi · Mega Maxi%129,99
- Trnava Promet%130,00
- Luki%139,00
+31 prodavnica86,66 din/l
−12%Ledeni Čaj Lipton Black Peach 0,5 l PET
- Idea · Mercator · Roda%77,99
- Leon83,99
- Cash & Carry Plus84,99
+28 prodavnica155,98 din/l
−21%Ledeni čaj limun Fuze Tea 1,5l PET
- RIČ129,99
- Cash & Carry Plus139,99
- Aroma%149,99
+29 prodavnica86,66 din/l
−19%Ledeni Čaj Ice Tea Breskva 1,5 l Nectar
- Trnava Promet118,00
- Cash & Carry Plus119,99
- Metalac Market%119,99
+29 prodavnica78,67 din/l















