Cene → Bezalkoholna pića, kafa i čaj → Ledeni Čaj Aqua Viva Herbal Ananas Asvaganda 0,5 l

Ledeni Čaj Aqua Viva Herbal Ananas Asvaganda 0,5 l
Pakovanje 500 ml 13 prodavnica Barkod 8600037004228
74,99 din
najjeftinije u prodavnici VUM
149,98 din/l
Najskuplje je 99,99 din, +33% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
74,99 din149,98 din/l
-
Aleksandrović4 prodavnice: 74,99 din · Negotin74,99 din149,98 din/l
adrese radnji ▾
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 774,99 din
- Negotin · CITY MARKET BOR, Moše Pijade 2674,99 din
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 1074,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 6874,99 din
-
Aroma92 radnje u 8 mesta75,99 din151,98 din/l+1,00 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta77,00 din154,00 din/l+2,01 din
-
Morava30 radnji u 7 mesta78,00 din156,00 din/l+3,01 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta79,00 din158,00 din/l+4,01 din
-
Transkom 9463 radnje u 28 mesta79,90 din159,80 din/l+4,91 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 78,43 – 86,27 din81,44 din162,88 din/l+6,45 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta84,99 din169,98 din/l+10,00 din
-
MercatorRadnje: Beograd87,99 din175,98 din/l+13,00 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta89,99 din179,98 din/l+15,00 din
-
Luki59 radnji u 35 mesta99,90 din199,80 din/l+24,91 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta99,99 din199,98 din/l+25,00 din
🛵 Dostava preko Wolta: Aroma · Univerexport · Roda · Mercator · Idea (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 74,99 | 80,67 |
| 01.09.2026. | 74,99 | 80,67 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- AK.VIVA HERBAL ANANAS 0.5LAleksandrović
- VODA AQUA VIVA HERBAL ANANAS ASVAGANDA 0,5L PETAroma, City
- AQUA VIVA HERBAL ANANAS 0.5L PET DELISTIRANOEuro Ša M
- LEDENI ČAJ HERB ANAN AŠV 0.5L AQUAIdea, Mercator, Roda
- AQUA VIVA HERBAL ANANAS 0.5L PETLuki
- KNJAZ I.T.HERBAL 0,5L ANANASMikromarket
- AQUA VIVA HERBAL ANANAS 0,5L KNJAZMorava
- AQUA VIVA HERBAL ANANAS ASVAGANDA 0.5LSoulfood
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−21%Ledeni Čaj Fuze Tea Breskva i Ruža 1,5 l
- Cash & Carry Plus144,99
- VP Dima149,90
- Aroma%149,99
+35 prodavnica96,66 din/l
−15%Ledeni Čaj Fuze Tea Breskva i Ruža 0,5 l
- Cash & Carry Plus84,99
- Gomex%84,99
- Profi84,99
+33 prodavnice169,98 din/l
−13%Ledeni Čaj Fuze Tea Šumsko Voće 0,5 l
- Transkom 9479,90
- Cash & Carry Plus84,99
- VP Dima85,00
+33 prodavnice159,80 din/l
−21%Ledeni Čaj Fuze Tea Šumsko Voće 1,5 l
- Čutura119,99
- Cash & Carry Plus144,99
- VP Dima149,90
+33 prodavnice79,99 din/l
−22%Ledeni Čaj Lipton Black Peach 1,5 l
- Fortuna Market129,99
- Maxi · Mega Maxi%129,99
- Trnava Promet%130,00
+31 prodavnica86,66 din/l
−12%Ledeni Čaj Lipton Black Peach 0,5 l
- Idea · Mercator · Roda%77,99
- Leon83,99
- Cash & Carry Plus84,99
+28 prodavnica155,98 din/l
−19%Ledeni Čaj Ice Tea Breskva 1,5 l Nectar
- Trnava Promet118,00
- Cash & Carry Plus119,99
- Metalac Market%119,99
+29 prodavnica78,67 din/l
−21%Ledeni Čaj Fuze Tea Limun 1,5 l
- RIČ129,99
- Cash & Carry Plus139,99
- Aroma%149,99
+29 prodavnica86,66 din/l









