Cene → Kućna hemija → MERIX 360g GORSKA SVEZINA

MERIX 360g GORSKA SVEZINA
Pakovanje 360 g 5 prodavnica Barkod 9000101575187
135,00 din
najjeftinije u prodavnici Euro Ša M
375,00 din/kg
Najskuplje je 167,30 din, +24% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
135,00 din375,00 din/kg
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta143,45 din398,47 din/kg+8,45 din
-
Aleksandrović15 prodavnica: 149,99 din · Negotin, Bor, Bukovče, Jabukovac, Samarinovac, Zaječar, Štubik149,99 din416,64 din/kg+14,99 din
adrese radnji ▾
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.49149,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 6149,99 din
- Bukovče · Market Bukovče, Dimitrija Belivakića 2/5149,99 din
- Jabukovac · Market Jabukovac, Jabukovac bb149,99 din
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 7149,99 din
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 10149,99 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 15149,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb149,99 din
- Negotin · Mini Market, Veljka Vlahovića LC-2149,99 din
- Negotin · STOP-SHOP Market, 12. Septembar bb149,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68149,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36149,99 din
- Samarinovac · Merkur, Negotinska 6149,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović-Zaječar, Crvene Armije 296149,99 din
- Štubik · Market Štubik, Štubik bb149,99 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta159,00 din441,67 din/kg+24,00 din
-
Aroma92 radnje u 8 mesta167,30 din464,72 din/kg+32,30 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 135,00 | 149,99 |
| 01.09.2026. | 135,00 | 149,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- MERIX 360G GORSKA SVEZINAAleksandrović
- MERIX POWDER GORSKA SVEZINA 4 PRANJA/360GAroma, City
- MERIX GORSKA SVEZINA 360GEuro Ša M
- MERIX GORSKA SVEZINA 360grLuki
- DET.MERIX 360G GORSKA SVEZINASenta Promet
- MERIX 360g GORSKA SVEZINATrlić
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−34%MERIX ORHIDEJA UNIV.2.025 KG 37 PRA
- Euro Ša M439,00
- Fortuna Market449,99
- Trnava Promet469,00
+21 prodavnica216,79 din/kg
−47%MERIX DETERDZENT ZA VES LILAC 8.25KG
- Maxi Online%1.299,00
- Mega Maxi%1.299,00
- Senta Promet1.299,99
+12 prodavnica157,45 din/kg
−56%MERIX KAPSULE ORHIDEJA 36KOM
- Aleksandrović449,99
- Idea%599,99
- Mercator%599,99
+11 prodavnica12,50 din/komMERIX ORHIDEA MACADANIA 10kg
- Sunce (Qvattro)943,99
- VUM1.199,99
- Aleksandrović1.699,99
+4 prodavnice94,40 din/kg
MERIX JORGOVAN 2.7kg
- Sunce (Qvattro)528,99
- Aleksandrović569,99
- Trlić579,99
+4 prodavnice195,92 din/kg
MERIX JORGOVAN 360g
- Trlić139,00
- Senta Promet143,45
- Aleksandrović149,99
+3 prodavnice386,11 din/kg
MERIX JORGOVAN 3KG
- Prima499,00
- Aleksandrović599,99
- Trlić599,99
+3 prodavnice166,33 din/kg
MERIX JORGOVAN 5,4kg
- Euro Ša M1.059,00
- Aleksandrović1.199,99
- Senta Promet1.343,76
+3 prodavnice196,11 din/kg








