Cene → Kućna hemija → MER CLIN JABUKA 750ml bez pumpice

MER CLIN JABUKA 750ml bez pumpice
Pakovanje 750 ml 2 prodavnice Barkod 9000100867450
234,97 din
najjeftinije u prodavnici BB Trade
313,29 din/l
Najskuplje je 249,90 din, +6% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
234,97 din313,29 din/l
-
Trlić24 radnje u 14 mesta249,90 din333,20 din/l+14,93 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 01.10.2026. | 129,90 | 234,97 |
| 01.09.2026. | 129,90 | 234,97 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- MER GLASS JAB.REFILL 750MLAleksandrović
- SRED ZA CISC STAKLA CLIN GLASS JAB 0.75L*BB Trade
- MER CLIN JABUKA 750ml bez pumpiceTrlić
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−34%MERIX ORHIDEJA UNIV.2.025 KG 37 PRA
- Euro Ša M439,00
- Fortuna Market449,99
- Trnava Promet469,00
+21 prodavnica216,79 din/kg
−47%MERIX DETERDZENT ZA VES LILAC 8.25KG
- Maxi Online · Mega Maxi%1.299,00
- Senta Promet1.299,99
- ZAM1.499,90
+11 prodavnica157,45 din/kg
−56%MERIX KAPSULE ORHIDEJA 36KOM
- Idea · Mercator · Roda%599,99
- Medius%629,90
- Cash & Carry Plus637,00
+8 prodavnica16,67 din/kom
MERIX ORHIDEJA 855ml TECNI DETERDZENT
- Trnava Promet206,00
- Trlić249,99
- VUM249,99
+4 prodavnice240,94 din/l
−48%MER WC GEL 700ml
- Aman%149,99
- Europrom%169,90
- Senta Promet190,00
+3 prodavnice214,27 din/lMERIX ORCHID MACADANIA 10KG
- Sunce (Qvattro)943,99
- VUM1.199,99
- Transkom 941.799,00
+3 prodavnice94,40 din/kg
MER CLIN GLASS BLUE 750ml
- Transkom 94225,00
- Mikromarket229,99
- BB Trade234,97
+2 prodavnice300,00 din/l
MERIX GEL 2.475L 55WL MOUNTAIN FRESH
- Euro Ša M790,00
- Luki799,00
- Prima849,00
+2 prodavnice319,19 din/l
















