Cene → Kućna hemija → PERWOL COLOR 4 L
PERWOL COLOR 4 L
Pakovanje 4 l 3 prodavnice Barkod 9000100529785
899,99 din
najjeftinije u prodavnici VUM
225,00 din/l
Najskuplje je 1.249,99 din, +39% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
899,99 din225,00 din/l
-
Aleksandrović18 prodavnica: 899,00 - 899,99 din · Negotin, Bor, Zaječar, Bukovče, Jabukovac, Radujevac, Samarinovac, Štubik899,99 din225,00 din/l
adrese radnji ▾
- Radujevac · Market Radujevac, Svetog Save 25899,00 din
- Štubik · Market Štubik, Štubik bb899,00 din
- Bor · MINI MARKET BOR, IX Brigade br.33899,99 din
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.49899,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 6899,99 din
- Bukovče · Market Bukovče, Dimitrija Belivakića 2/5899,99 din
- Jabukovac · Market Jabukovac, Jabukovac bb899,99 din
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 7899,99 din
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 10899,99 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 15899,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb899,99 din
- Negotin · Mini Market, Veljka Vlahovića LC-2899,99 din
- Negotin · STOP-SHOP Market, 12. Septembar bb899,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68899,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36899,99 din
- Samarinovac · Merkur, Negotinska 6899,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović 2-Zajecar, Nikole Pasica br.99899,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović-Zaječar, Crvene Armije 296899,99 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta1.249,99 din312,50 din/l+350,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 899,99 | 899,99 |
| 01.09.2026. | 899,99 | 899,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- PERWOLL 4L COLORAleksandrović, VUM
- PERWOL COLOR 4 LTrlić
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−44%PERWOLL RENEW ADVANCED COLOR 900ML/960ML
- Idea%340,00
- Mercator%340,00
- Roda%340,00
+7 prodavnica354,17 din/l
PERWOLL RENEW COLOR 990ml
- Aleksandrović259,99
- VUM264,99
- RIČ315,00
+7 prodavnica262,62 din/l
PERWOLL RENEW BLACK 990ml
- VUM279,99
- Tekijanka363,69
- Fortuna Market389,90
+5 prodavnica282,82 din/l
PERWOLL BRILLIANT COLOR 1L
- Mikromarket199,99
- Senta Promet290,16
- Sunce (Qvattro)299,99
+4 prodavnice199,99 din/l
PERWOLL COLOR 180W 990ML
- VUM249,99
- Transkom 94359,90
- Aleksandrović379,99
+4 prodavnice260,41 din/l
PERWOLL 960ml RENEW
- Transkom 94359,90
- Trlić439,00
- Mikromarket549,99
+4 prodavnice374,90 din/l
−44%PERWOLL DARK BLOOM 2000ML LC1
- Cash & Carry Plus679,99
- Super Vero%699,99
- Idea%849,99
+4 prodavnice340,00 din/l
PERWOLL KAPSULE 10/1 BLACK 145g
- Aleksandrović319,99
- Trlić399,99
- Metalac Market403,77
+3 prodavnice32,00 din/kom












