Cene → Kućna hemija → PERWOLL COLOR 3,96 T
PERWOLL COLOR 3,96 T
Pakovanje 3,96 l 3 prodavnice Barkod 9000101815030
799,99 din
najjeftinije u prodavnici Cash & Carry Plus
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Kula
202,02 din/l
Najskuplje je 899,99 din, +13% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 01.10.2026. | 799,99 | 807,00 |
| 01.09.2026. | 799,99 | 807,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- DET.ZA VES PERWOLL CRVENI 3.96 LCash & Carry Plus
- PERWOLL COLOR 3,96LEuro Ša M
- PERWOLL COLOR 3,96 TTrlić
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

PERWOLL RENEW COLOR 990ml
- VUM264,99
- RIČ315,00
- Senta Promet347,52
+6 prodavnica267,67 din/l
−44%PERWOLL DARK BLOOM 2000ML LC1
- Super Vero%699,99
- Cash & Carry Plus769,99
- Idea · Mercator · Roda%849,99
+2 prodavnice350,00 din/l
PERWOLL RENEW BLACK 990ml
- VUM279,99
- Tekijanka363,69
- Fortuna Market389,90
+4 prodavnice282,82 din/l
PERWOLL BLACK 960ML
- VUM249,99
- Transkom 94359,90
- Soulfood399,99
+3 prodavnice260,41 din/l
PERWOLL BRILLIANT COLOR 1L
- Mikromarket199,99
- Senta Promet290,16
- Sunce (Qvattro)299,99
+3 prodavnice199,99 din/l
PERWOLL 2.97L COLOR
- Euro Ša M539,00
- Cash & Carry Plus599,99
- Fortuna Market699,99
+3 prodavnice181,48 din/l
PERWOLL RENEW BLOSSAM 990ml
- Senta Promet365,03
- Čutura372,00
- Fortuna Market389,99
+3 prodavnice368,72 din/l
−17%Perwoll black dark bloom 4l 80 pranja
- Fortuna Market1.099,99
- Šumadija Market1.130,00
- Tekijanka1.299,90
+2 prodavnice275,00 din/l












